FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

El havlusu, banyo, tuvalet ve mutfakların olmazsa olmazlarındandır. Elimizin ıslak olması ve havlunun ulaşılabilir bir yerde olmaması kadar sinir bozucu bir durum yoktur. Bu nedenle ellerimiz ıslakken hemen havlu ararız. Görselliği kadar işlevselliği de önemli olan havluların elimizi en kısa sürede ve en güzel şekilde kurulamasını bekleriz. Suyu kolayca emme özelliği oldukça önemli olan havlular farklı renk ve desenler ile de öne çıkıyor.

El havlusu modelleri, %100 pamuk kullanılarak üretilir. Elinizi silerken yumuşak bir hissiyat oluşması için özel olarak tasarlanan el yüz havlusu, suyu kolayca emebilen bir yapıya sahiptir. El havlusu seçerken, havlunun kullanım özelliklerine ve üretildiği materyallere çok dikkat etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise havlunun odanızın dekorasyonu ile uyumu olmalıdır. Örneğin havluyu asmak istediğiniz banyonuzun genel renk tonları, havlunun rengi ve deseni ile uyum içinde olmalıdır. Normal havluların yanı sıra pamuk ipliğinden el dokuması yolu ile üretilen doğal, küçük ev havlusu da mevcuttur. Her iki tip havlunun da su emme özelliği yüksektir. El havluları, 30 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanmalıdır. Bu sayede havluların su çekme özellikleri ilk günkü gibi yüksek bir derecede kalır.

El havlusu fiyatları, boyut, desen ve materyal bakımından değişkenlik göstermektedir. Örneğin doğal el havlusu modelleri daha fazla işçilik gerektirdiğinden fiyat olarak daha pahalıdır. Vivense'nin ilgili kategorisinde her fiyat aralığında her zevke göre uygun seçenekler bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir veya Vivense showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL