FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
32 Ürün

Gardıroplar, her evin olmazsa olmaz öneme sahip mobilyasıdır. Ev eşyalarını, nevresim ve giysi gibi tekstil ürünlerini çoğunlukta gardırop modellerine saklarız, bu sayede dağınıklık teşkil etmezler. Bu tasarımların renkleri, desenleri ve görsel detayları gibi fiyat etiketleri de önem taşır. Vivense en uygun elbise dolapları etiketi taşıyan mobilya alternatifleri ile ilgi çekenler arasında yer almaktadır. Ekonomik gardırop çeşitleri, modellere göre de değişlik göstermektedir. Ayna ayrıntısına sahip ucuz gardırop modelleri olduğu gibi, sürgülü kapak özelliği taşıyan ucuz elbise dolapları da vardır. En uygun gardırop modelleri, Vivense'de ayrıntılı özellikler taşıyan tasarım ve seçenekleri ile dikkatleri çekmektedir.

Ucuz Gardırop Modelleri ve Fiyatları

İndirimli Gardırop modelleri, bazen sürgülü kapaktan oluşur bazen ise, çekmeli ve kulplu modellerden oluşmaktadır. Uygun elbise dolapları, boyu yüksek ve iç tasarımında raf, askılık ve çekmece barındıran modellerdir. En ucuz elbise dolabı etiketi ile karşımıza çıkan ve iç tasarımı sade askılık ve raf alternatiflerinden oluşan modeller de vardır. Düz kapaklara ve panjuru anımsatan kapak tasarımlarına sahip modeller de en ucuz gardırop çeşitleri içinde kendini göstermektedir. Bazı uygun fiyata gardırop seçeneklerinde ise, kapak tasarımlarında kabartma desenler ilgi çekmektedir. Aynalı ucuz gardırop tasarımları da kullanıcıların işlevselliği açısından en beğendikleri arasında yer alır. Ucuz gardırop modelleri ve fiyatları sürekli değişmektedir. İndirim ve avantajları yakalamak için Vivense'yi takip etmelisiniz.

Uygun Fiyatlı Elbise Dolapları

Ucuz elbise dolapları, bebek odalarından yetişkin yatak odalarına kadar her evin iç dekor ve dizaynında önem taşır. En uygun gardırop modelleri, çocuk odaları için de vazgeçilmezdir. Kız ve erkek çocuk odalarında fazlalıkların konulduğu ve kıyafetlerin katlanıp asıldığı bir dolap mutlaka olmalıdır. Uygun gardırop seçenekleri arasında da hem kızların tarzına ve hem erkeklerin zevkine hitap eden stiller vardır. Uygun fiyata gardırop temin etmek istiyorsanız Vivense'i ziyaret edin ve avantajlardan haberdar olun. En şık ve en güzel tasarımların en ucuz gardrop fiyat alternatifleri ile önünüze gelmesi sizi mutlu edecektir. Ucuz gardırop fiyatları için alışverişin adresi Vivense'e uğrayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL