FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
13 Ürün

Askılık, ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan, metal ve tahta gibi malzemeler kullanılarak yapılan ve giyecek, şemsiye gibi birçok farklı eşyayı asmaya yarayan eşyadır. Vivense birbirinden farklı askılık modelleri ile ev düzeninizi en dekoratif şekilde sağlamanıza yardımcı olacak. Kapı arkası askılık, duvar askılık modelleri gibi seçenekler arasından evinize en uygun olanı seçerek eşyalarınızı en güzel yere asabilirsiniz.

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde nüfus arttıkça evler de giderek küçülmekte. Evlerin giderek küçülmesi ile beraber yerden tasarruf sağlayan kullanışlı eşyalar giderek önem kazanıyor. Duvara monte askılık ile evinizin kullanım alanını kısıtlamadan eşyalarınızı düzenli bir şekilde asabileceğiniz bir alan elde edebilirsiniz. Kapı arkası askılık ile kapılarınızın arkasını kullanışlı bir hale getirebilir ve ekstra bir alan yaratabilirsiniz. Ayrıca dekoratif askılık ile aynı zamanda evinize yeni bir hava katacaksınız.

Raflı askılık modelleri ile isterseniz eşyalarınızı depolayabilir isterseniz de biblo veya minyatür gibi süs eşyalarını yerleştirerek estetik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Seyyar askılık kullanarak askılığınızı farklı durumlara göre adapte edebilir veya kolayca taşıyabilirsiniz.

Askılık fiyatları kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Tahta askılık, metal askılık ve ferförje askılık, malzeme ve işçilik farklılıkları nedeniyle fiyatlarda farklılık göstermektedir. Vivense her bütçeye uygun en güzel askılık modellerini sizlere sunuyor. Askılık çeşitleri görüntü ve malzeme yönünden farklılık göstermekle beraber Vivense sizlere en güzel askılıkları en uygun fiyatlarla buluşturuyor. Vivense'nin geniş seçenek yelpazesi arasından seçiminizi yapabilir veya Vivense showroom'larına gelerek ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. Üstelik Vivense showroom'larındaki anlaşmalı iç mimarlarımızdan evinizin dekorasyonu ile ilgili ücretsiz destek alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için siz de Vivense'ye gelin ve farkı yaşayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL