Öne Çıkan Özellikler
Ürün Özellikleri
MalzemePaket yay ve Ekstra konfor pedini birleştirerek konforunuzu artırdık. Yay hassasiyeti yaşayan müşterilerimize yay sarsıntısını minimum 'a indirmek için özel dolgulu yarı bağımsız yatak pedini geliştirdik. Paket yaylı modelimizde kullandığımız ağırlığa duyarlı bölgesel yay teknolojisi ile kısa sürede doğru basınçlı esneyen yayla, gün boyu rahatlık sunuyor. Mikron kanallı pamuklu örme kumaş ile kaplayarak nefes yalıtımını 5D olarak hissettiriyoruz. Değerleri arttırılmış yayları sayesinde paket kullanarak, geleneksel yay kaynaklı çökmeler' ortadan kaldırıyoruz . Son teknoloji doku ve örme makineleri ile günlerce uğraştan sonrasında 5D mikron kanallı örme kumaşı kusursuz dokuduk. Dolgun kapitonesi ile ortopedik rahatlığı sizler ile tanıştırıyor. Pamuklu saf dokusu sayesinde bakteri Oluşturmaz. SERTLİK SEVİYESİ - ORTA KATMANLAR 180 GR BEYAZ ÖRME KUMAŞ 300 GR ELYAF 14 DNS 0,8 RULO SÜNGER 12 GR TELA 6 CM 50 DNS BONDEX PED İÇİ 1000 GR/M2 SERT KEÇE PAKET YAY 1000 GR/M2 SERT KEÇE 2 CM 50 DNS BONDEX 12 GR TELA 14 DNS 0,8 RULO SÜNGER 300 GR ELYAF 180 GR BEYAZ ÖRME KUMAŞ YÜKSEKLİK 28 CM +/- 2 CM AMBALAJ ŞEKLİ ROLLPACK AMBALAJ NEDİR ? Dünyaca kabul görüp bi çok laboratuvar ortamında onaylanmış ambalaj şeklidir. Bu ambalajı tercih etmemizin sebebi ürününüze kargo taşımacılığı esnasında herhangi zarar verilmesini önlemek ve taşıma kolaylığı sunmaktır. Üretimi tamamlanan yatağınız tam otomatik rollpack makinası tarafından önce ambalaj yapılır sonrasında ambalaj ağzı vakumlanır, böylelikle yatağınız yaylı/yaysız gözetmeksizin zarar görmeyecek şekilde rulo sarımına hazır hale getirilir. Işlem tamamlandıktan sonra tam otomatik makine tarafından hijyenik şekilde rulo sarımı yapılır ve diş çeperden korumak amaçlı frekçuvallama yöntemi ile ikinci ambalajı giydirilip yatağınız teslimata hazır hale getirilmiş olur. ROLLPACK ( VAKUMLU AMBALAJ) BİGLİLENDİRMESİ Ürünün ambalajını dikkatli ve dokuya zarar vermeden açınız. Yatağınızın ambalajı açıldıktan sonra ilk 3 saat içerisinde yaklaşık % 60 formuna gelmektedir. formuna gelmesi ortalama 48 saati bulmaktadır. Yatağınızı paketten çıkarttıktan sonra kumaş üzerinde hafif kırışıklık görebilirsiniz. Ancak bu normal bir durumdur. Ambalajda bekleme süresi maksimum 13 gündür. Uzun süre kullanım klavuzu; Mutlaka sıvı geçirmez alez kullanımını öneririz, Leke olması durumunda nemli bez ile silinip kur bez ile ıslaklığını alınız ve kurayana kadar kullanmayınız, Yatağınızı uzun süre sağlıklı kullanmak için her 6 ayda tam tur çeviriniz..
Yatak Ölçüsü160x200
Ürün TipleriYatak
Ürün ÖzelliğiOrtopedik
Üst Yüzey MalzemesiPamuklu
Ek BilgilerBED21 PAKET YAYLI ULTRA FULL ORTOPEDİK SÜPER PEDLİ YATAK MODELİMİZİN ÖZELLİKLERİ: Yatağınızın kendini bulduğu yerdir. İçine girdiğinizde hissettiğiniz huzur ve dinginlik. Uyandığınızda hissettiğiniz enerji ve neşe. Uzun bir günün sonunda yatağınıza duyduğunuz özlem. Bunu sağlamak bizim işimiz ... mutlu uykular.. Siparişleriniz size özel aynı gün yeni üretilip, ücretsiz hızlı kargo yapılır.. Paket yay ve Ekstra konfor pedini birleştirerek konforunuzu artırdık. Yay hassasiyeti yaşayan müşterilerimize yay sarsıntısını minimum 'a indirmek için özel dolgulu yarı bağımsız yatak pedini geliştirdik. Paket yaylı modelimizde kullandığımız ağırlığa duyarlı bölgesel yay teknolojisi ile kısa sürede doğru basınçlı esneyen yayla, gün boyu rahatlık sunuyor. Mikron kanallı pamuklu örme kumaş ile kaplayarak nefes yalıtımını 5D olarak hissettiriyoruz. Değerleri arttırılmış yayları sayesinde paket kullanarak, geleneksel yay kaynaklı çökmeler' ortadan kaldırıyoruz . Son teknoloji doku ve örme makineleri ile günlerce uğraştan sonrasında 5D mikron kanallı örme kumaşı kusursuz dokuduk. Dolgun kapitonesi ile ortopedik rahatlığı sizler ile tanıştırıyor. Pamuklu saf dokusu sayesinde bakteri Oluşturmaz. SERTLİK SEVİYESİ - ORTA KATMANLAR 180 GR BEYAZ ÖRME KUMAŞ 300 GR ELYAF 14 DNS 0,8 RULO SÜNGER 12 GR TELA 6 CM 50 DNS BONDEX PED İÇİ 1000 GR/M2 SERT KEÇE PAKET YAY 1000 GR/M2 SERT KEÇE 2 CM 50 DNS BONDEX 12 GR TELA 14 DNS 0,8 RULO SÜNGER 300 GR ELYAF 180 GR BEYAZ ÖRME KUMAŞ YÜKSEKLİK 28 CM +/- 2 CM AMBALAJ ŞEKLİ ROLLPACK AMBALAJ NEDİR ? Dünyaca kabul görüp bi çok laboratuvar ortamında onaylanmış ambalaj şeklidir. Bu ambalajı tercih etmemizin sebebi ürününüze kargo taşımacılığı esnasında herhangi zarar verilmesini önlemek ve taşıma kolaylığı sunmaktır. Üretimi tamamlanan yatağınız tam otomatik rollpack makinası tarafından önce ambalaj yapılır sonrasında ambalaj ağzı vakumlanır, böylelikle yatağınız yaylı/yaysız gözetmeksizin zarar görmeyecek şekilde rulo sarımına hazır hale getirilir. Işlem tamamlandıktan sonra tam otomatik makine tarafından hijyenik şekilde rulo sarımı yapılır ve diş çeperden korumak amaçlı frekçuvallama yöntemi ile ikinci ambalajı giydirilip yatağınız teslimata hazır hale getirilmiş olur. ROLLPACK ( VAKUMLU AMBALAJ) BİGLİLENDİRMESİ Ürünün ambalajını dikkatli ve dokuya zarar vermeden açınız. Yatağınızın ambalajı açıldıktan sonra ilk 3 saat içerisinde yaklaşık % 60 formuna gelmektedir. formuna gelmesi ortalama 48 saati bulmaktadır. Yatağınızı paketten çıkarttıktan sonra kumaş üzerinde hafif kırışıklık görebilirsiniz. Ancak bu normal bir durumdur. Ambalajda bekleme süresi maksimum 13 gündür. Uzun süre kullanım klavuzu; Mutlaka sıvı geçirmez alez kullanımını öneririz, Leke olması durumunda nemli bez ile silinip kur bez ile ıslaklığını alınız ve kurayana kadar kullanmayınız, Yatağınızı uzun süre sağlıklı kullanmak için her 6 ayda tam tur çeviriniz..
Ürün Boyutları
  Genişlik Derinlik Yükseklik
Yatak 200 cm 160 cm 28 cm
Bu Ürün Showroomda Yok Ama…

Benzer modellerin tüm materyallerini görmek ve deneyimlemek istersen, iç mimarlarımız seni showroomlarımızda bekliyor.

Showroomlarımızı yakından tanımak ister misin? >
Teslimat ve Kurulum

Planlanan Teslimat : 04-07 Ekim

Bu ürünün paket hacmi 30 desi üzeri olduğu için, yasa gereği kargoyla bina kapısında teslim edilir. Detaylı bilgi >

Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Detaylı bilgi >

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6 ve 9 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması Masterpass altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle Vivense.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Bu ürüne kupon uygulanamamaktadır.

Detaylı bilgi >
Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Yatak, yastık, yorgan ve alez yapısı gereği kişiye özel ürünler olduğu için hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iadesi yapılmaz.

Bu ürünü 2 yıl boyunca Vivense garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Detaylı bilgi >

Kullanım Önerileri :

Vivense'den aldığın ürünleri kullanmadan önce kullanım kılavuzumuzu buradan okuyabilirsin.

Detaylı bilgi >
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL