Öne Çıkan Özellikler
Ürün Özellikleri
MalzemeBedpark yatağınızın kendini bulduğu yerdir. İçine girdiğinizde hissettiğiniz huzur ve dinginlik. Uyandığınızda hissettiğiniz enerji ve neşe. Uzun bir günün sonunda yatağınıza duyduğunuz özlem. Bunu sağlamak bizim işimiz ... mutlu uykular.. Siparişleriniz size özel aynı gün yeni üretilip, ücretsiz hızlı kargo yapılır.. BED19 FULL ORTOPEDİK PAMUKLU YATAĞI MODELİMİZİN ÖZELLİKLERİ: Çocuk gelişim uzmanları ve Fizik uzmanlarının tavsiyelerini dinleyerek tasarladığımız Bedl8 modelimizi sağlıklı nesillerin gelişimi için sunuyoruz. Anatomik vücut yapısını destekler. Ortak bi noktada buluşan gelişim uzmanları 15 yaşına kadar tatlı sert yapılı yatakların kulanımını önerir. Pamuklu saf örme kumaşı sayesinde Akar - Mite üretmez. Antialerjik nano teknolojili kumaş kullanılmaktadır. Anti-Bakteriyel Örme vücut ısısına duyarlı anti bakteriyel özelliğe sahip hipoalerjanik kumaştan üretilmiştir. Saf pamuklu gözenekleri sayesinde 3D nefes alımı yapar terleme koku yapmaz. Deliksiz bi uyku sunmak için konfor serisi iç malzeme kullanılmıştır. SERTLİK SEVİYESİ - ORTA KATMANLAR 250 GR PAMUKLU KUMAŞ 300 GR ELYAF ÜST/ ALT 1,5 RULO SÜNGER ÜST/ ALT 12 GR TELA ÜST/ALT 10 CM BONDEX YÜKSEKLIK : 15 CM +/- 2 CM AMBALAJ ŞEKLİ ROLLPACK AMBALAJ NEDİR ? Dünyaca kabul görüp bi çok laboratuvar ortamında onaylanmış ambalaj şeklidir. Bu ambalajı tercih etmemizin sebebi ürününüze kargo taşımacılığı esnasında herhangi zarar verilmesini önlemek ve taşıma kolaylığı sunmaktır. Üretimi tamamlanan yatağınız tam otomatik rollpack makinası tarafından önce ambalaj yapılır sonrasında ambalaj ağzı vakumlanır, böylelikle yatağınız yaylı/yaysız gözetmeksizin zarar görmeyecek şekilde rulo sarımına hazır hale getirilir. Işlem tamamlandıktan sonra tam otomatik makine tarafından hijyenik şekilde rulo sarımı yapılır ve diş çeperden korumak amaçlı frekçuvallama yöntemi ile ikinci ambalajı giydirilip yatağınız teslimata hazır hale getirilmiş olur. ROLLPACK ( VAKUMLU AMBALAJ) BİGLİLENDİRMESİ Ürünün ambalajını dikkatli ve dokuya zarar vermeden açınız. Yatağınızın ambalajı açıldıktan sonra ilk 3 saat içerisinde yaklaşık % 60 formuna gelmektedir. formuna gelmesi ortalama 48 saati bulmaktadır. Yatağınızı paketten çıkarttıktan sonra kumaş üzerinde hafif kırışıklık görebilirsiniz. Ancak bu normal bir durumdur. Ambalajda bekleme süresi maksimum 13 gündür. Uzun süre kullanım klavuzu; Mutlaka sıvı geçirmez alez kullanımını öneririz, Leke olması durumunda nemli bez ile silinip kur bez ile ıslaklığını alınız ve kurayana kadar kullanmayınız, Yatağınızı uzun süre sağlıklı kullanmak için her 6 ayda tam tur çeviriniz..
Yatak Ölçüsü90x190
Ürün ÖzelliğiOrtopedik
Ek BilgilerBedpark yatağınızın kendini bulduğu yerdir. İçine girdiğinizde hissettiğiniz huzur ve dinginlik. Uyandığınızda hissettiğiniz enerji ve neşe. Uzun bir günün sonunda yatağınıza duyduğunuz özlem. Bunu sağlamak bizim işimiz ... mutlu uykular.. Siparişleriniz size özel aynı gün yeni üretilip, ücretsiz hızlı kargo yapılır.. BED19 FULL ORTOPEDİK PAMUKLU YATAĞI MODELİMİZİN ÖZELLİKLERİ: Çocuk gelişim uzmanları ve Fizik uzmanlarının tavsiyelerini dinleyerek tasarladığımız Bedl8 modelimizi sağlıklı nesillerin gelişimi için sunuyoruz. Anatomik vücut yapısını destekler. Ortak bi noktada buluşan gelişim uzmanları 15 yaşına kadar tatlı sert yapılı yatakların kulanımını önerir. Pamuklu saf örme kumaşı sayesinde Akar - Mite üretmez. Antialerjik nano teknolojili kumaş kullanılmaktadır. Anti-Bakteriyel Örme vücut ısısına duyarlı anti bakteriyel özelliğe sahip hipoalerjanik kumaştan üretilmiştir. Saf pamuklu gözenekleri sayesinde 3D nefes alımı yapar terleme koku yapmaz. Deliksiz bi uyku sunmak için konfor serisi iç malzeme kullanılmıştır. SERTLİK SEVİYESİ - ORTA KATMANLAR 250 GR PAMUKLU KUMAŞ 300 GR ELYAF ÜST/ ALT 1,5 RULO SÜNGER ÜST/ ALT 12 GR TELA ÜST/ALT 10 CM BONDEX YÜKSEKLIK : 15 CM +/- 2 CM AMBALAJ ŞEKLİ ROLLPACK AMBALAJ NEDİR ? Dünyaca kabul görüp bi çok laboratuvar ortamında onaylanmış ambalaj şeklidir. Bu ambalajı tercih etmemizin sebebi ürününüze kargo taşımacılığı esnasında herhangi zarar verilmesini önlemek ve taşıma kolaylığı sunmaktır. Üretimi tamamlanan yatağınız tam otomatik rollpack makinası tarafından önce ambalaj yapılır sonrasında ambalaj ağzı vakumlanır, böylelikle yatağınız yaylı/yaysız gözetmeksizin zarar görmeyecek şekilde rulo sarımına hazır hale getirilir. Işlem tamamlandıktan sonra tam otomatik makine tarafından hijyenik şekilde rulo sarımı yapılır ve diş çeperden korumak amaçlı frekçuvallama yöntemi ile ikinci ambalajı giydirilip yatağınız teslimata hazır hale getirilmiş olur. ROLLPACK ( VAKUMLU AMBALAJ) BİGLİLENDİRMESİ Ürünün ambalajını dikkatli ve dokuya zarar vermeden açınız. Yatağınızın ambalajı açıldıktan sonra ilk 3 saat içerisinde yaklaşık % 60 formuna gelmektedir. formuna gelmesi ortalama 48 saati bulmaktadır. Yatağınızı paketten çıkarttıktan sonra kumaş üzerinde hafif kırışıklık görebilirsiniz. Ancak bu normal bir durumdur. Ambalajda bekleme süresi maksimum 13 gündür. Uzun süre kullanım klavuzu; Mutlaka sıvı geçirmez alez kullanımını öneririz, Leke olması durumunda nemli bez ile silinip kur bez ile ıslaklığını alınız ve kurayana kadar kullanmayınız, Yatağınızı uzun süre sağlıklı kullanmak için her 6 ayda tam tur çeviriniz..
Ürün Boyutları
  Genişlik Derinlik Yükseklik
Yatak 190 cm 90 cm 15 cm
Bu Ürün Showroomda Yok Ama…

Benzer modellerin tüm materyallerini görmek ve deneyimlemek istersen, iç mimarlarımız seni showroomlarımızda bekliyor.

Showroomlarımızı yakından tanımak ister misin? >
Teslimat ve Kurulum

Planlanan Teslimat : 04-07 Ekim

Bu ürünün paket hacmi 30 desi üzeri olduğu için, yasa gereği kargoyla bina kapısında teslim edilir. Detaylı bilgi >

Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Detaylı bilgi >

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6 ve 9 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması Masterpass altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle Vivense.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Bu ürüne kupon uygulanamamaktadır.

Detaylı bilgi >
Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Bu ürünü 2 yıl boyunca Vivense garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Detaylı bilgi >

Kullanım Önerileri :

Vivense'den aldığın ürünleri kullanmadan önce kullanım kılavuzumuzu buradan okuyabilirsin.

Detaylı bilgi >
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL