FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Bebek Dolabı Modelleri

Bebek sahibi aileler evlerinin bir odasını da çocukları için özel olarak dizayn ederler. Bebek odası gardrop seçenekleri de bu dizaynın olmazsa olmazıdır. Öncelikle odanın duvar rengi ile uyumlu olması ve ölçüleri bakımından da odanın genişliği ile simetrik orantıda olması görsel bakımdan önem taşır. Yerleştirme sırasında taşınabilecek nitelikte olması ve kolay kurulum özelliğine de sahip olması kullanıcıların dikkatini çeken hususlardandır. Bebek elbise dolapları, kıyafetlerin ütülü bir şekilde asılabileceği, düzenle katlanıp yerleştirilebileceği çekmece ve askılık gibi alternatifler içermeli.

Bebek odası gardrop modelleri tasarım zenginliği ile de dikkatleri çekiyor. Erkek ve kız çocuklarına özel illüstration çizimler ile süslenen kapaklara sahip, bebek dolap modelleri özellikle çok ilgi görmektedir. Bebek odası dolabı çeşitleri değişiklik göstermektedir, kullanım bakımından sağlam kapı ve doku sahibi modeller ön plana çıkar. Bazı modellerin kapıları ise, sürgülü şekilde tasarlanmaktadır. Kolay kayar kapak özelliği ile kullanım açısından da ayrıcalık sunan bu modellerin de yüzey doku ve dekorları farklılık göstermektedir. Bir kısım bebek gardırop modelleri ise, kapaklarında oval ve kare ayna bulunduruyor. Yerden yüksek ayaklı ve kabartma desenli modeller de sade bir görsel ile oda takımınıza uyum sağlamaya uygun.

Bebek gardolabı seçeneklerini tüm bebek oda takımlarının parçaları ile bütün halde de temin edebilirisiniz. Eğer sadece ihtiyacınız bir bebek dolabı ise, bu durumda istediğiniz stili tek başına da alabilme imkânına sahipsiniz.

Bebek Dolabı Fiyatları

Bebek odası için ihtiyaç duyulan eşya ve mobilyayı temin etmek gözünüzde büyümesin. Endişeden uzak iç rahatlığı ile alışverişinizi yapıp, güvenli ödeme koşulları ile ucuz bebek dolabı fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bebek dolabı fiyatları da modelleri gibi çeşitler halinde etiketlere sahip. Bu uygun fiyatlar ile kolay şekilde aradığınız nitelikte ucuz dolap tasarımlarına ulaşabilirsiniz. Vivense her tarza hitap eden muhtelif stilde bebek gardırop tasarımları ile tam sizlerin zevkine hitap ediyor. Şık ve güzel aynı zamanda kullanışlı bebek dolapları ile bebeğinizin kıyafetlerini doğru şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bebeğiniz, mobilya kalitesi ile küf kokusu ve böceklenme gibi rahatsız edici unsurlardan da uzak kalıp, sağlıklı bir oda hayatı elde edecektir.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL