FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
  • TL
882 Ürün
+4
Kapak Adedi Seçenekleri
+2
Tasarım Seçenekleri
+4
Kapak Adedi Seçenekleri
+4
Kapak Adedi Seçenekleri
+2
Çekmece sayısı Seçenekleri
+2
Ürün Özelliği Seçenekleri
+4
Kapak Adedi Seçenekleri
+2
Ürün Özelliği Seçenekleri

Vivense Bebek, Çocuk ve Genç Odaları

Güvenli, konforlu ve aynı zamanda şık tasarımlara sahip bebek, çocuk ve genç odaları Vivense’de sizleri bekliyor. Farklı fonksiyonları ile yaşamı kolaylaştıran mobilyalardan oluşan takımlar, tek seferde temel ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Bebek, çocuk ve genç odası takımı modelleri konforlu tercihler olarak öne çıkarken odaların işlevselliğini artıran tüm mobilyalar ayrı ayrı satışa sunulabiliyor.

Bebek odası takımları söz konusu olduğunda renk, materyal ve tasarım öne çıkarken seçim sırasında tüm mobilyaların güvenli bir deneyim sunduğuna dikkat edilmesi gerekiyor. Çocuk odalarında hayal gücünü destekleyen tasarımlar çocukların favorisi oluyor. Genç odası modelleri ise büyüyen bir bireyin ihtiyaç duyduğu fonksiyonlarla donatılırken tasarım detayları gençlerin tercihleri dikkate alınarak büyük bir çeşitlilikte sunuluyor. 

Çocuk odası da tıpkı bebek odası ve genç odası gibi takım tercihinin öne çıktığı alanlardan. Erkek çocuk odası ve kız çocuk odası dekorasyonuna uygun olacak şekilde tasarlanan çocuk odası takımı modelleri çocukların severek kullanabileceği tercihlerin yapılmasını kolaylaştırıyor. Çocuk odası dolabı, çocuk odası yatak, çocuk odası koltuk gibi mobilyalardan oluşan çocuk odası takımları dekorasyon tarzına karar veremeyenler için harika bir kolaylık sağlıyor.

Bebek, çocuk ve genç odaları için özel olarak üretilen takımların parçaları ayrı ayrı olarak da satışa sunuluyor. Böylece beğenilere uygun seçim yapmak kolaylaşıyor ve dikkat çekici bir dekorasyon tarzına kişisel tercihlerin damgası vurulabiliyor. Mobilyaların ayrı ayrı satılması artan ihtiyaçların kolaylıkla karşılanmasını sağlıyor.

Bebek, çocuk ve genç odası dekorasyonu için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri Vivense’nin online alışveriş sitesindeki filtreleme seçeneklerini kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Ürünleri fonksiyonları, üretim materyalleri, renkleri ve ölçüleri gibi kriterler doğrultusunda sıralayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak evinizin tüm ihtiyaçlarında olduğu gibi bebeklerin, çocukların ve gençlerin odalarını eksiksiz bir şekilde dekore edebileceğiniz ürünleri Vivense’de bulabilirsiniz.

Genç Odasında Bulunması Gerekenler

Gençlerin vakitlerinin büyük bir çoğunluğunu geçirdikleri; ders çalıştıkları, dinlendikleri, hobileri ile ilgilenip oyun oynadıkları genç odaları onların rutinlerindeki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dekore edilmelidir. Dekorasyon tercihlerine uygun genç odası mobilyaları arasından seçim yapılırken renk, tasarım ve materyal gibi değişkenlere dikkat edilmelidir.

Genç odalarında bulunması gerekenlerin birçoğu bireysel bazda değişiklik gösterebilir. Gençlerin vakitlerini nasıl geçirmek istedikleri genç odası tamamlayıcıları seçiminde yol gösterici olacaktır. Yine de bazı temel gereksinimlerin bulunduğu gerçeği göz ardı edilemez. Olmazsa olmaz genç odası mobilya çeşitlerinin başında yataklar gelir.

Genç odası karyola ve ranza modelleri geniş bir çeşitlilikte sunulur. Odada yaşayan genç sayısı ve odanın sahip olduğu alana göre karyola ve ranza çeşitleri arasından seçim yapılabilir. Böylece konfor beklentileri karşılanabilir ve en dar alana sahip odalarda dahi etkili bir yerleşim sağlanabilir. Gerek karyola gerek ranza modelleri materyal, ölçü, renk ve işlev bakımından farklılaşabildiğinden ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tercih yapılabilir.

Genç odası için tercih edilen karyola ve ranza modelleri bazalı ya da bazasız özellik taşıyabiliyor. Odada yeterli depolama alanı olmadığında bazalı modeller büyük bir konfor sunarken bazasız modellerin altlarının boş olması dekorasyonda ferah bir etki yaratılmasını kolaylaştırıyor. 

Genç odası için tercih edilmesi önerilen bir diğer işlevsel mobilya çalışma masası olarak öne çıkar. Çalışma masası ideal ölçülere ve beklentileri karşılayan tasarım detaylarına sahip olduğunda odaların odak noktasına dönüşebilir. Konforlu bir çalışma deneyimi için çalışma masası sandalyesi ve çalışma masası lambası gibi tamamlayıcıların incelenmesinde fayda vardır. Böylelikle çalışma konforu maksimize edilebilir.

Genç odası hazırlanırken genç odası dolabı, genç odası avize, genç odası perde, genç odası şifonyer gibi işlevsel tamamlayıcılara da ihtiyaç duyulur. Depolama ve aydınlatma gereksinimini karşılayan bu temel mobilya ve aksesuarlarla gençlerin zaman geçirmekten keyif alabileceği işlevsel mekânlar oluşturulabilir.

Genç Odası Takımı ile Pratik Bir Çözüm

Genç odası için gerekli tüm mobilyaları ayrı ayrı temin etmek mümkün, böylece farklı dekorasyon tarzlarına sahip mobilya tercihleri ile eklektik bir etki yaratılabilir. Ortamın kişiselleştirilmesini sağlamak için ayrı ayrı yapılan tercihler öne çıksa da genç odası takımı modelleri pratik bir çözüm olma özelliği ile klasikleşen seçimlerin başında gelir. 

Genç odası takımı modelleri geniş bir çeşitliliğe sahip. Kız genç odası takımı, erkek genç odası ve iki kişilik genç odası takımları yetişkinliğe adım atmadan önce gençlerin kendi düzenlerini oluşturmalarını sağlayan fonksiyon ve tasarım farklılıkları ile sunulur. Birden çok kişinin ortak kullanımında olan odalarda da ranzalı genç odası takımları son derece revaçta. Kitaplıklı ranza modelleri ve yuvalı ranza modelleri sayesinde alan kısıtlanmadan konforlu bir ortam yaratılabilir.

Genç odası takımlarının en önemli özellikleri uyumlu tasarımlara sahip genç odası mobilya çeşitlerini barındırmaları. Mekânlarda tamamlayıcı bir dekorasyona imza atılması ve tüm ihtiyaçların karşılanması bakımından pratiklik sunan genç odası takımı modelleri Vivense’nin geniş ürün seçenekleri ile sunuluyor. Tek kişilik odalarda karyolalı takımlar tercih edilirken birden fazla gencin paylaştığı odalarda ranzalı genç odası takımları Vivense’de hızlıca keşfedilebiliyor.

Genç Odası İçin Farklı Ölçülerde Gardırop Modelleri

Genç yatak odası içerisinde olmazsa olmaz mobilya çeşitlerinin başında gardırop modelleri bulunuyor. Konumlandırılacakları alanlar doğrultusunda farklı ölçülerde; farklı kapak ve çekmece sayılarına sahip genç odası dolabı çeşitlerine ulaşmak mümkün. Genç odası için gardırop seçimi sırasında odanın alanı dikkat edilmesi gereken önemli bir kriter olsa da odada yaşayan kişi sayısının ve ihtiyaç duyulan dolap hacminin göz önünde bulundurulması önem taşıyor. 

Genç odaları için gardıroplar menteşeli, menteşeli ve camlı, askılı, sürgülü, raflı, sürgülü ve aynalı modellerde üretilebiliyor. Kapak, raf ve çekmece sayılarının değişebilmesi ihtiyaçlara en uygun modellerin tercih edilebilmesini kolaylaştırıyor. Gardırop seçimi sırasında renk ve malzeme farklılıkların dikkat edilmesi öneriliyor. Klasikleşen ahşap genç odası tercihler kadar yenilikçi olanlar son dönemde popülerliklerini sürdürüyor.

Genç Çalışma Alanı ile Konforlu Bir Çalışma Deneyimi

Genç odalarında en sık tercih edilen mobilyalardan biri genç odası çalışma alanı. Gençlerin ders çalıştığı ve bilgisayar oyunları oynadığı bu alanlar ne kadar konforlu olursa yaşanan deneyim aynı oranda iyileşebiliyor. Kitaplıklı çalışma masalarından dolaplı çalışma masalarına dek farklı modellerle sunulan genç çalışma masaları odalarda işlevsel kısımlar yaratılmasını sağlıyor.

Çalışma alanlarında çalışma masası sandalyelerinin konumlandırılması önemli bir gereklilik. Son derece işlevsel olan bu tamamlayıcı ürünün seçimi sırasında konforun önceliklendirilmesi önem taşıyor. Duruş bozukluklarının oluşmaması ve omurga sağlığının desteklenmesi için çalışma koltuğu seçiminde kaliteli alternatifler öne çıkıyor.

Çocuk Odasında Bulunması Gerekenler

Konforlu bir uyku için rahat bir yatak, kıyafetlerin saklanması için uygun ölçülere sahip bir çocuk dolabı, sağlıklı materyallerden üretilen bir çocuk odası halısı, etkinlik sırasında kullanılabilecek bir çalışma masası ve eşyaların düzenli bir şekilde depolanmasını sağlayan depolama alanları çocuk odalarında bulunması gerekenler listelerinin değişmezlerinden. Farklı yaşlara ve zevklere hitap eden tasarım ve fonksiyon çeşitliliğine sahip çocuk odası takımları Vivense ayrıcalıkları ile sizlerle buluşturuluyor.

Çocuk odası takımı modelleri, çocukların çeşitlilik gösterilen beğenilerine yanıt verecek geniş bir kapsamda sunuluyor. Çocuk yatak odası tasarımını yenilemek isteyenler arabalı çocuk odası modellerinden ahşap çocuk odası takımlarına; Montessori çocuk odası çeşitlerinden renkli çocuk odalarına varan bir çeşitlilikle buluşuyor. 

Çocuk odası takımı bileşenleri değişebiliyor ve takımlarda sunulmayan çocuk odası mobilyaları ayrı ayrı da satıldığından ihtiyaçları eksiksiz karşılayacak şekilde benzersiz takımlar oluşturulabilir. Çocukların uzun süre vakit geçirdikleri çocuk odaları çalışma ve aktivite zamanları için kullanılan alanlar olarak şık ve işlevsel şekilde dekore edilebilir.

Montessori çocuk odası son yıllarda en popüler tercihler arasında yer alıyor. Genellikle bebeklik döneminde temin edilen Montessori yatak ve Montessori yatak odası çeşitleri çocukların öz güvenli ve özgür gelişimlerini destekleyen felsefenin bir yansıması olarak çocuk odalarında yer buluyor.

Arabalı Çocuk Odası

Erkek çocuk odası tasarımı yapılırken ilgi alanlarına uygun tercihler yapılması yetişkinlikte dahi keyifle anımsanan deneyimler yaşanmasını kolaylaştırıyor. Arabalı çocuk odası takımları bu nedenle son derece keyifli seçimler olarak kabul ediliyor. Erkek çocuklarının arabalara olan ilgisinin üst düzeyde olduğu bu dönemde arabalı çocuk odası tercihi çocukları mutlu etmenin en pratik yollarından birine dönüşüyor.

Farklı renk, desen ve modelde üretilen arabalı çocuk odası takımları arabalı yatak, gardırop, çalışma masası, kitaplık gibi fonksiyonel mobilyalardan oluşuyor. Dekorasyona uygun çocuk odası halıları ve çocuk odası perdeleri ile çocuklara ait özel alan oluşturuluyor.

Ranzalı Çocuk Odası ile Alandan Tasarruf Edin

Birden fazla çocuk tarafından paylaşılan odalarda hem işlevsel hem de şık çözümler sunan ranzalı çocuk odası modelleri alandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Çocukların her biri için güvenli olduğu kadar konforlu bir uyku deneyimi sunan ranzalı çocuk odaları ihtiyaç dahilinde çalışma alanlı, bazalı, yuvalı ranza modelleri arasından seçilebiliyor.

Tüm çocuk odası takımları gibi ranzalı çocuk odası takımları da farklı tasarımlarda ve ölçülerde üretiliyor. Uzun vadeli tercihlerde bulunulduğunda ranzalar, çocuk genç odası dekorasyonunda kullanılmaya devam ediliyor. Çocuklar arasında yaş farkı bulunması durumunda da öne çıkan ranzalı çocuk genç odası takımları geniş renk, model ve fonksiyon çeşitliliği ile sunuluyor.

Ranzalı çocuk odası seçiminde dikkate alınması gereken bir diğer önemli unsur ranzaların ayrılabilir özelliğe sahip olup olmadığı. Ayrılabilir ranzalar sayesinde ilerleyen dönemde yatakların ayrı ayrı konumlandırılması mümkün oluyor. Odaların ayrılması sırasında ekonomik bir deneyim sunan ayrılabilir ranzalar işlevsellikleri ile sıklıkla tercih ediliyor.

Çocuk Odaları İçin Farklı Yatak Çeşitleri Vivense’de

Çocuk odası için yatak ihtiyacı söz konusu olduğunda birçok farklı seçenek gündeme geliyor. Çocuk odası yatak ve ranza modelleri tek ya da birden fazla çocuğa ait odalarda şıklığı maksimize ederken fonksiyonel özellikleri ile düzenli alanlar oluşturulmasını sağlıyor. Çocuk odası ranza, Montessori karyola, arabalı yatak gibi modeller arasında tercih yaparken ölçülerin, materyallerin, renklerin ve çocukların beklentilerinin değerlendirilmesi en doğru karara varmayı kolaylaştırıyor. 

Bebek Odasında Bulunması Gerekenler

Güvenlik ve konfor ihtiyacının çok yüksek olduğu bebek odaları, bebek odası takımı modelleri ile şık bir şekilde dekore edilebilir. Geniş ürün yelpazesi ve renk alternatifleri ile sunulan bebek odası mobilya çeşitleri bebeklerin güvenliklerini sağlamaya yönelik tasarımlara sahip olur. Kız bebek odası ve erkek bebek odası için ayrı seçimlerin yapılabilmesi mümkündür. Renk çeşitlilikleri ailelerin zevklerine uygun seçimler yapmasını kolaylaştırır.

Bebek odası takım halinde sunulabilir. Bebek odası gardırop, bebek odası şifonyer, bebek odası tamamlayıcıları, beşik ve bebek yatağı gibi mobilyaların ayrı ayrı seçilmesi mümkündür. Takımlar birbiriyle uyumlu tasarımlara sahip parçaların bir bütünü olduğu için dekorasyonda şık bir etki yaratır. Parçaların ayrı ayrı seçilmesi ise kişisel dekorasyon tercihlerinin en iyi şekilde yansıtılmasını sağlar. Dekorasyonu hareketlendirmek için renkli bebek odası halısı modelleri de unutulmamalıdır.

Bebek odası mobilyaları genellikle dolap ve yatak kombinasyonu ile sunulur. Pembe, mavi, ceviz ve beyaz bebek odası takımları en sık tercih edilenlerdendir. Ahşap bebek odası gibi dayanıklı malzemelerden üretilenler çocukluk döneminde de rahatlıkla kullanılabilir. 

Bebek odası dekorasyonu yapılırken yalnızca bebek yatağı, bebek odası gardırobu gibi bebeğin temel ihtiyaçlarına odaklanmak eksik bir yaklaşım olur. Bebek odasında zaman geçiren ebeveynlerin konforu için hâkim dekorasyonla uyumlu bir berjer konumlandırılması konforu belirgin ölçüde artırır.

Bebek odası mobilyaları odadaki temel gereksinimleri karşılıyor. Aynı hassasiyetle seçilmesi gereken bebek odası tekstil ürünleri dekorasyonun şekillendirilmesini mümkün kılıyor. Üstelik bebeklerin uyuduğu ve zaman geçirdiği alanlarda konforu artırıyor. Sağlıklı materyallerden üretilen ve hassas bebek cildi için uygun özellik taşıyan nevresim takımları, bebek yatağı süslemesinde ve uyku güvenliğinde rol oynayan dekoratif yastıklar öne çıkan tekstil ürünlerinden.

Montessori Bebek Odası

Montessori eğitim yaklaşımı doğrultusunda tasarlanan bebek odası mobilyaları; Montessori bebek odası takımlarında bir araya geliyor. Bebeklik ve çocukluk döneminde rahatlıkla kullanılabilen Montessori mobilyaları sayesinde güvenlik endişeleri azalıyor. Bebeklik çağından itibaren çocukların bireysel yeteneklerini fark etmeleri ve yetilerini keşfetmeleri için güvenlikli bir ortama gereksinim duyduklarını savunan Montessori felsefesi yalın tasarımlı bebek odalarına hayat veriyor.

Bebeklerin güvenle yatabilecekleri Montessori bebek yatağı yerden çok az yükseklikte olduğundan güvenli bir deneyim sunuyor. Çocukların kendi başlarına inip çıkabilecekleri, olası bir kaza durumunda zarar görmeyecekleri özelliklere sahip olan Montessori yatak ve karyolalar çocukların kısıtlanmadan özgürce hareket etmesine olanak sağlıyor.

Montessori çalışma masaları erken çocukluk döneminden itibaren çocukların kendi başlarına aktivite yapabilmelerini sağlayacak ölçülere sahip. Çalışma masalarını tamamlayan Montessori kitaplıklar aktivite materyallerin saklanması için ideal özellikte. Ayaklanmaya başlayan bebekler ve çocuklar istedikleri materyali veya oyuncağı ek bir yardım almadan seçebiliyor.

Güvenli ve Konforlu Odalar için Bebek Odası Tamamlayıcıları

Bebek odası tamamlayıcıları arasından seçim yapmak kolay değil; renk, tasarım ve işlev bakımından farklılaşan yüzlerce farklı model sunuluyor. Kitaplıklar, duvarlara hayat veren duvar süsleri, oyuncak bebek evleri, oyuncakların saklanması için kullanılan özel tasarımlı sepetler, bebek odası süsleri ve daha nicesiyle odalarda renkli bir şölen yaratılabiliyor.

Odanın girişinden itibaren incelikli zevklerin yansıtılması için bebek odası kapı süsü modelleri arasından tercihte bulunmak mümkündür. Bebek odası aksesuarları ile keyifli bir atmosfer yaratmak kolaylaşır. Tüm dekorasyonu tamamlayan bebek odası avize modelleri incelikli zevkin yansımasını sağlar.

Çocuk & Genç Odası Fiyatları

Vivense’de genç odası ve çocuk odası takımı fiyatları büyük bir genişlikte sunuluyor. Çocuk odası, bebek odası ve genç odası mobilyalarının ölçüsü, tasarımları, materyalleri ve takımların kapsamı çocuk ve genç odası fiyatları üzerinde etkiye sahip. 

Siz de çocuk ve genç odası kategorilerinden ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı verecek ürünleri filtreleyebilir, bulduğunuz ürünleri fiyata göre sıralayarak bütçenize en uygun tercihte bulunabilirsiniz. Evinizin tüm ihtiyaçlarını güvenle karşıladığınız Vivense’nin online alışveriş sitesinde bebeklerinizi ve çocuklarınızı mutlu eden ürünleri keşfedebilirsiniz. 

Uzman İç Mimarlar Tarafından Tasarlanmış Çocuk & Genç Odaları

Vivense’de uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere erişebilir; uzman iç mimarlar tarafından tasarlanan çocuk ve genç odalarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bebeklerin, çocukların ve gençlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan çocuk ve genç odalarında fonksiyonel mobilyalar, oda tamamlayıcıları ve hatta duvar süsleri unutulmuyor. 

Çocukların yaşları, beklentileri ve odaların alanları doğrultusunda tasarlanan odalar şık dekorasyonları ile evin en dikkat çekici alanı olmaya aday. Her bir detayın özenli bir şekilde düşünüldüğü ve ihtiyaçları karşılamak için en uygun ürünlerin bir araya getirildiği oda tasarımları cıvıl cıvıl olduğu kadar özenli bir atmosferi de garantiliyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.