FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Malzeme
  • Ürün Özelliği
  • Renk
  • Ölçü
  • Ebatlar
  • Fiyat Aralığı
BATTANİYE
  • TL
83 Ürün

Battaniye, kış aylarında soğuk günlerde imdadınıza yetiştiği gibi dekoratif anlamda da birçok alternatif sunmaktadır. Yatağın üzerine serilen battaniye modelleri olduğu gibi, soğuk havalarda dışarı çıkarılan veya koltuğun üzerinde uyuyakalmış birinin üzerine örtmek suretiyle dışarı çıkarılan battaniyeler de mevcuttur. Yatak odanızın dekoratif bütünlüğünü tamamlayan, farklı desenlerdeki battaniyeler ile yatak odanıza farklı bir hava katabilir ve evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Battaniyeler, genellikle uyurken kullanılır. Yazlık battaniye ve kışlık battaniye modelleri kalınlık açısından farklılık gösterir. Kışlık kalın battaniye daha ağır ve hava geçirmeyecek şekilde üretilirken yazlık battaniyeler daha hafif ve havadar yapıdadır. Battaniyeler, boyut olarak da birbirinden farklıdır. Tek kişilik battaniye uzunlamasına diğer battaniyeler ile eşit olsa da enlemesine daha dar bir yapıdadır. Çift kişilik battaniye ise enlemesine geniş yapısı ile iki kişinin sığabileceği genişlikte üretilir. Tek kişilik battaniye fiyatları, boyut olarak görece daha küçük olduğundan çift kişilik battaniye fiyatlarına göre daha uygundur. Battaniye çeşitleri aynı zamanda üretildikleri malzemelere göre de farklılıklar gösterir. Battaniyeler, pamuk, polyester ve akrilik kullanılarak üretilebilir. Ayrıca uyuyacağınız yer, siz yatağın içine girmeden de ısınsın istiyorsanız elektrikli battaniye modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Battaniye fiyatları, üretildikleri malzemeye ve battaniyenin boyutlarına göre farklılıklar gösterir. Vivense'nin ilgili kategorisinde her fiyat aralığında her zevke göre uygun seçenekler bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ev tekstili ürünleri internetten sipariş verebilir veya Vivense showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL