FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
25 Ürün

Vivense evlerinizin özenli dekorasyonu için özel tasarım banyo ürünleri kategorisinde banyonuz için en iyi alternatifleri sunar. Kaliteli ve ergonomik tasarım anlayışını ev dekorasyonunun her aşamasına yansıtan Vivense, banyo dekorasyon ürünleri ile de evinize uygun dekoratif çözümler sunmaktadır.

Banyo Dekorasyonu

Banyo ürünlerini banyo mobilyası, çamaşır odası ve banyo dekorasyonu kategorilerinde toplayan Vivense, her banyonun ihtiyacı olabilecek kullanışlı ve zevkli tasarıma sahip ürünleri ile banyolarınıza çözüm ortağı olur. Banyo dekorasyonu için lavabo altı, lavabo üstü ve duvara monte asma banyo dolabı seçeneklerinin yanında farklı banyo tipleri için geliştirilmiş banyo rafları, tekstil ürünleri için banyo askıları da Vivense'nin sunduğu ürünler arasındadır.

Banyo dekorasyonu kategorisinde banyolar için gerekli olan daha küçük eşyaları barındıran Vivense mobilya, banyonuzda günlük kullanımda bulunduracağınız sabunluk çeşitleri, el aynası, aluminyum merdiven, sarkıt aydınlatma ürünleri, ledli aydınlatma ürünleri, havlu askıları, diş fırçalıkları ve buna benzer küçük ürünleri banyo dekorasyonu kategorisinde sunar. Ayrıca aynı kategori içerisinde yer alan banyo tekstili ürünlerini de Vivense'den temin edebilirsiniz. Sabunluk, sıvı sabunluk, diş fırçalığı, banyo temizlik ürünleri ve tuvalet fırçasını içeren banyo ürünleri de set halinde satılan Vivense ürünleridir.

Banyo ürünleri içerisinde en önemli gruplardan biri olan çamaşır odası ürünleri içerisinde çamaşır askıları, portatif askılar, mandal sepetleri ve deterjan kutuları yer almaktadır. Çamaşır sepeti için bambulu, ahşap veya plastik ürünleri bulunan Vivense, banyo ürün grubu içerisinde yer alan farklı tasarımları ile bu alandaki ihtiyacınızı karşılamanızı sağlar.

Banyo Modelleri

Banyoda hijyene önem verenler için hijyenik görünümü sağlayan kolay temizlenebilir metal çöp kovaları da Vivense'nin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Banyo tasarımları için en güzel banyo modellerini ortaya koymak üzere üretilmiş üçlü yer paspası setleri de Vivense'nin banyo dekorasyonu konusundaki en renkli ve özel ürünleri arasında yer almaktadır.

Vivense banyo kategorisinde yer alan banyo modellerini ve banyo mobilyaları fiyatlarını, banyo dekorasyon ürünleri ve çamaşır odası ürünlerini Vivense.com üzerinden inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilir ve teslimat sürenizi takip edebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL