FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Kategoriler
  • Fiyat Aralığı
BANYO AYNASI
2 Ürün

Aynalar, evimizin her köşesine ayrı bir güzellikle yakışmayı başarır. Banyo aynası ise, banyo içerisinde hem bir ihtiyaç hem de bir aksesuar şıklığı taşır. Banyo, her insanın sabah ve akşam kişisel bakım rutinlerini gerçekleştirdiği ve kendine zaman ayırdığı hususi bir alandır. Bu bakımdan banyoda kendimizi özgür, rahat ve tam anlamıyla kendimiz olmaya hazır hissederiz. Lavabo ayna seti gibi, özel banyo gereçleri bize ihtiyacımız olan konforu sunar. Vivense size sunduğu banyo ayna modelleri ile günün yorgunluğundan sizi soyutlayarak samimiyeti ayağınıza getiriyor.

Banyo hususi yaşam alanımızdır. Güne kendimizi selamlayarak başlamamızı sağlayan lavabo aynası ise, her halimizin de tanığıdır. En mutlu bazen ise en mutsuz anlarımıza herkesten çok şahit olan bu modeller kişisel hayatımıza ait en özel eşyalar arasında yer alıyor.

Banyo Aynası Çeşitleri

Bu özel ev eşyaları, bizi kendimiz ile yüz yüze getirip ve hatta bazen kendimiz ile iletişim kurmamıza olanak sunuyor. Banyo ayna modelleri çeşitli tasarımlar ile evimize ve yaşamımıza özgü eşyalar halini almaktadır. Banyoda konforlu ve rahat kullanım vaat eden aynalı banyo seti ve lavabo ayna takımı gibi modeller hayatımızı kolaylaştırmakta.

Banyo ayna takımı denilince aklımıza ayna ve çevresinde yer alan aparatlar gelmekte. Artık sadece birkaç aparat ile sınırlanmayan tasarımda ölçü tanımayan birçok alternatif var. Aynalı banyo seti, ayna ve çevresinde kullanımınıza sunulan gereçler ile dikkatleri çekiyor. Bazı modeller raf ve metal aksesuarlar ile hareket kazanırken, bazı modeller sadeliğini koruyarak duvara monteli tuvalet aynası ve metal aparatları ile süs kazanmaktadır. Bazı lavabo ayna takımı modelleri ise, dolap ile çevrelenip işlevselliğini artırıyor. Dolaplara kişisel bakım ürünlerinizi koyabilir ve banyonuzu daha toplu tutabilirsiniz.

Banyo Aynaları Fiyatları

Banyo ayna fiyatları uygun ödeme seçenekleri ve hesaplı etiketler ile de Vivense’yi tercih edilir kılmakta. Konfor ve kalite içeren ürünler ile hesaplı bir alışveriş sizi bekliyor. Vivense’de günlük kullanımınıza hitap eden aynı zamanda özel davetlerinizde sizi gösterişli kılan banyo aynası modelleri ilgi çekiyor. Yapacağınız alışverişler ile yaşamınıza ve banyonuza kalite katabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL