FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
2 Ürün

Portmanto ve vestiyerler için yeterli alan veya kapasite bulunmayan durumlarda ihtiyacı karşılamak üzere geliştirilmiş ayaklı askılıklar bugün artık birbirinden şık ve farklı tasarımları ile ofis ve ev dekorasyonu için önemli tamamlayıcı ürünler arasında yer almaktadır. Vivense, farklı ayaklı askılık tasarımlarına yer vererek müşterilerinin kendilerine en uygun renk ve tasarıma sahip ürünlere sahip olmasını kolaylaştırır.

Dilsiz Uşak

Ayaklı askılık modelleri, klasik metal, ahşap, masif ayaklı, portatif ayaklı gibi çok sayıda farklı tasarıma sahip olarak geliştirilmektedir. Vivense, bu farklı ayaklı askı tasarımlarını bir araya getirerek seçim yapmanızı kolaylaştırır. Askılık kategorisinde farklı alternatiflerle ev dekorasyonunda fark yaratmak isteyenler için Hexo, Trix ve Oneway askılık modelleri sundukları renk seçenekleri ve asimetrik tasarım anlayışları ile dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadırlar.

Manken askılık, ayaklı askı, dilsiz uşak askılık ve elbise askılıkları gibi pek çok farklı askılık türüne ürün yelpazesi içerisinde yer veren Vivense, müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak ürünlerini güncellemektedir. Elbise ve takım elbise askıları içerisinde kumaşları kırıştırmayacak şekilde tutabilecek dilsiz uşak askılıklar büyük önem taşımaktadır. Dilsiz uşak askılık modellerini de bulabileceğiniz Vivense, bu ihtiyacınızı karşılayacak modellerini de uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. İster klasik ahşap görünüme sahip isterseniz modern çizgilerle üretilmiş metal destekli ahşap dilsiz uşak askılıkları tercih edin, amacına uygun ve kaliteli üretilmiş Vivense ürünleri, ihtiyacınızı karşılar.

Ayaklı Askılık Modelleri

Ahşap görünümlü ayaklı askılık modelleri, alt kısımlarında bulunan şemsiyelikleri ile birlikte üretilen önemli ev ve ofis aksesuarları arasında yer alır. Gerek mont, palto, ceket ve çanta gibi eşyaların asılmasını sağlaması, gerekse günlük kullanımda portatif olarak yer değiştirilebilmeleri nedeniyle tercih edilen ayaklı vestiyerler, şemsiyelik bölümleri ile de farklı ihtiyaçlara cevap verir. Tasarım dünyasının giderek gelişmesini değerlendiren Vivense, klasik ayaklı vestiyer modellerinin dışında asimetrik tasarıma sahip vestiyer modellerine de yer vermekte ve müşterilerinin bu tarz özel aksesuarlara olan ihtiyacını karşılamaktadır. Ev ve ofis ortamı için tercih edilebilecek metal aksamlı ayaklı vestiyerleri de bulabileceğiniz Vivense, tüm dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL