FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
4 Ürün

Evinizi dekore ederken, evinize uygun bir koltuk takımı bulmak oldukça zorlu bir sürecin tetikleyicisi olabilir. Size özel bir tasarım seçmenin zorluğuyla beraber evinizin içerisinde de yer bulabileceğiniz bir tasarım arıyorsanız, Vivense size bu konuda yardımcı olabilir.

Oturma odanıza uygun mobilyalar bulmak için dolaştığınız onlarca mağaza size birçok tasarım fikri ve ürünü sunsa da, istediğiniz konforu sağlayamıyorsa Vivense’nin uzanmalı koltuklarını deneyin. TV keyfinizi veya internet üzerinde dolaşırken sırtını rahat bir koltuğa yaslayabileceği anların hayalini kuranların uzanmalı köşe koltuklar imdadına yetişmektedir.

Modern, premium, chesterfield ve diğer koleksiyonlar olmak üzere 200’den fazla seçeneğiyle oturma odalarındaki yerini almaktadır.

Uzanmalı Köşe Koltuklar

L köşe koltukların fonsiyonelliği tartışılmaz bir gerçektir. Her eve uyum sağlayabilecek yapısının yanı sıra geniş bir oturma alanı sunması L koltukları cazip kılan özelliklerdendir. Sade tasarımlarıyla dahi göz dolduran bu seçenekler, kısa ayaklı veya yerden yüksek olmak üzere birçok ayak tipiyle tasarlanmıştır. Kolsuz veya kollu modeller arasından evinize uygun uzanmalı L köşe koltuklar, oturma odanızın genişliğine göre çeşitlendirilmiştir.

Uzanmalı köşe takımı almak istediğinizde öne çıkan özelliklere bakarak size uygun koltukları inceleyebilirisiniz. İç mimarın size bıraktığı notları dikkate alarak hangi koltuğun size uygun olduğunu da saptayabilirsiniz.

Uzanmalı koltuk kararınızı verdikten sonra Vivense’nin geliştirilmiş satın alma modülü ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Kampanyaları takip edebilir ve kampanyalara dair fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

İş çıkışı eve geldiğinizde doyasıya uzanabileceğiniz bir koltuğun ve rahatlığın hasretini çekiyorsanız, Vivense bunu size tümüyle sağlamaktadır. Üstelik yataklı koltuk seçenekleriyle, yatağınızla aranız açılabilir. Sırt mekanizmanıza uygun koltuklarla ve diğer seçeneklerle Vivense yine kendini ispat etmektedir.

Uzanmalı Köşe Takımı

Uzanmalı köşe koltuklar, sandık bölümü bulunan seçenekleriyle yer sıkıntısı çekenlerin imdadına yetişmektedir. Çocuklarınızın oyuncaklarını veya kişisel eşyalarınızı saklayabileceğiniz bu bölmeler, size yerden kazandırmaktadır.

Köşe koltuk takımı modelleri; pastel tonları ile biraz durgun, pembe Fly ile romantik, Felix beyaz ile masum Farfella mavimsi tonlarıyla huzur, Royal Relax ile hem derinin hem turuncunun birleştiği enerjik ve diğer renklerin harmanlandığı müthiş bir atmosferin eserleridir.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL