FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Üçlü koltuk modelleri için Vivense’nin zengin koleksiyonuna hemen göz atabilir ve evinizdeki mobilyaları yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Mobilya her şeydir. Bugün düşünün ki bir evin oturma odasında koltuk olmasın veya yemek odasını dolduran o ihtişamlı masalar olmasın… İnsan yaşamı çeşitli mekanlar ve çevreler içerisinde sürmektedir. Süregelen bu hareketlilikte işlevsel özellikleri ve estetik değeriyle mobilyalar önemli bir yer tutmaktadır.

Üçlü Koltuk Takımları

Oturma odası evin önemli bir parçasıdır. Oturma odasının önemli parçalarının başında ise üçlü koltuk takımları gelmektedir. Üçlü kanepe modelleri, büyük oturma salonları için tasarlanmış gösterişli ürünlerdir. Evin görsel paydasının büyük bir çoğunluğu üçlü koltuklar üzerinde toplanmıştır.

Oturma odasının iyi bir şekilde doldurulması önemlidir. 3lü çekyatlar, 3lü koltuklar ve süper fırsat ürünleriyle sizleri bekleyen üçlü kanepe modelleri Vivense’nin seçkin vitrinlerinde yer almaktadır.

Üçlü Kanepeler

Mekanın ışıklandırmasından ve atmosferinden başlayarak dekorasyon uyumunu etkileyen birçok faktör vardır. Yerleştirme düzeni kadar, yerleştirilen ürünler de oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Evinize kolayca yerleştirilebilen ve evinizle bütünleşen üçlü kanepeler ve 3lü koltuk takımı ürünleri ferah seçenekleriyle daha canlı bir stil yakalamanızı sağlar.

Birden fazla kişinin oturabilmesi için üretilen üçlü koltuk 3lü kanepeler, misafir yoğunluğunuzu tolere edebilecek yapıları ve konforlarıyla ön plana çıkmaktadır. Tekli koltuklarla tamamlayabileceğiniz bu ürünlerle şahane ev dekorları yapabilirsiniz. Vivense’nin tasarımcılarının özenle tasarladığı bu ürünlere birçok indirim fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

3lü Koltuk Modelleri

3’lü koltuk modelleri; mindersiz, sırt minderli, bol yastıklı, eğimli sırtlı, yüksek sırtlı gibi çeşitli sırt modelleriyle tamamlanmıştır. Üçlü kanepe modelleri; modern, chesterfield, avangart, retro, premium, country, klasik, ekonomik ve ergonomik olarak genişletilmiştir.

Üçlü Koltuk Fiyatları

3lü çekyat fiyatları, süper fırsat ürünlerini değerlendirdiğiniz taktirde size yarı yarıya varan fiyatlara ulaşmaktadır. 3lü koltuk fiyatları için de aynı fırsatları yakalayabilir, %47’ye varan ürünleri hızlıca satın alabilirsiniz. Hemen üye olanlar için sunulan ekstra indirimler de üçlü koltuk fiyatlarını daha cazip hale getirmektedir.

3lü kanepe fiyatlarının avantajlı dünyasına adım atmak sınırlı süreli indirimlerden yararlanmak için site üzerinde üyelik oluşturabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL