FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
2 Ürün

Kendinize has bir oturma odası yaratmak istediğinizde her detayı kafanızda evirip çevirerek özgünlüğü yakalamak istersiniz. Özgünlük kadar, özgür de hissetmek isteyebilirsiniz. Vivense, özgür ruhlu tabiatınızdan izler bulunduran ve özgünlükle tasarlanmış tekli koltuklarla bunu başarmaktadır.

Oturma odaları, günün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz yerlerdir. Günün büyük bir bölümünü evin içerisinde geçiren minik afacanlar da düşünüldüğünde, hem sağlıklı hem de konforlu bir oturma odası şart hale gelmektedir.

Zengin koleksiyonu ve parça bazlı kullanılabilen ürünleriyle oturma odanızı daha güzel bir yer haline getiren Vivense, huzurun ve mutlu bir evin temsilcisi olmaktadır. Berjerler ve tekli koltuklar gibi küçük parçalarla, adeta özel bir elbiseyi tamamlar gibi oturma odasını bu küçük detaylarla taçlandırabilirsiniz.

Tek Kişilik Koltuklar

Birçok yeniliğin ve aydınlanmanın ülkesi olan Fransa’da XV. Louis döneminde ortaya çıkan berjerler ve tekli koltuklar, zamanın mobilya modasıyla donatılmıştır. Arkalığı beslenen ve kabartılan, yanlıklarla ve kolluklarla desteklenen bu modeller, sofistike tasarımların önünü açan ürünler olmuştur. Tekli rahat koltuklarsa bu serüvenin devamını oluşturan kahramanlardır.

Evinde farklı bir görünüm yakalamak isteyenler ve tekli koltuk modasını evine taşımak isteyenler için berjerler iyi alternatifler olarak değerlendirilebilir. Tek kişilik koltuklarla desteklenen köşe takımlarınız veya oturma odanızın kenarına dekoratif bir unsur olarak yerleştirdiğiniz bu özel ürünlere Vivense’de çok özel fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Yatak Olan Tekli Koltuklar

Tekli koltuklar, eskiden oturma odası takımlarının tamamlayıcısı olarak görülmekteydi. Günümüzde bazen evi süsleyen mobilyalar, bazen televizyon seyrini yatak olan tekli koltuklarla daha konforlu bir hale getiren ürünlerdir.

Tek koltuk fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, yatak olan tekli koltuk fiyatlarını öğrenmek için Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz.

Tekli Koltuk Modelleri

Tekli koltuk modelleri; tasarım berjerler, tekli yataklı koltuk, tekli kanepe, sallanan koltuk/sandalye, açılabilir tekli koltuk, modern berjerler, yuvarlak tekli koltuk, ekonomik tekli koltuk, modern tekli koltuk, klasik berjerler, en ucuz tekli koltuk modelleri, tekli rahat koltuklar olarak listelenebilir.

Küçük evler için veya öğrenci evleri için koltuk tekli seçenekleri sıkça tercih edilen ürünler arasında yer edinmektedir. Yataklı tekli koltuklar rahatına düşkün olanların satın aldığı ürünler olurken tekli açılır koltuklar da bu savaşın içerisinde kendine yer bulmuştur.

Ucuz Tekli Koltuk Fiyatları

Tek koltuk fiyatları, bütün bir mobilya takımına göre daha uygun olmaktadır. Ofisleriniz veya özel çalışma alanlarınız için tercih edebileceğiniz rahat tekli koltuklar, çalışmayı sizin için daha kolay bir hale getirmektedir.

En ucuz tekli koltuk fiyatlarını öğrenebilmek için akıllı sıralama yardımıyla en düşük fiyat listesini oluşturabilirsiniz. Tekli koltuklar ve fiyatları, en yüksek fiyat bazında da listeleyebilir ve bütçenize uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL