FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
44 Ürün

Stor perde son zamanlarda popülerleşmiş olmakla beraber evlerin birçok farklı odasında kullanılmaktadır. Özellikle yatak odası ve mutfakta sıklıkla kullanılan stor perde modelleri farklı renk ve desenlerde olabilmektedir. Özellikle yoğun güneş alan odalarda adeta bir hayat kurtarıcı görevi üstlenen stor perdeler güneş ışığını tamamen keserek güneşin dik vurduğu saatlerde bile odalarınızı kullanılabilir kılmaktadır. Güneş ışığını tamamen kesen stor perde çeşitleri oda içinde geceymiş hissiyatı vererek gün içinde uyumaktan hoşlananların vazgeçilmezi olacak.

Mutfaklar genellikle öğle vakti güneş alırlar. Bu durum özellikle yaz aylarında yemek pişirirken oldukça can sıkıcı bir hale gelebilmektedir. Mutfak stor perde ile güneş ışığını büyük oranda engelleyebilir ve öğle vakti bile rahat bir şekilde yemek pişirebilirsiniz. Mutfak stor perde modelleri değişkenlik göstermekle beraber genellikle mutfakta düz stor perde kullanılır. Işığın tamamının engellenmesinin istendiği durumlarda blackout stor perde veya karartma stor perde kullanılarak pencerelerin adeta bir duvar gibi ışık geçirmeyecek bir duruma gelmesini sağlayabilirsiniz. Desenli stor perde ve ahşap stor perde ile evinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Hazır stor perde çeşitlerini Vivense'nin geniş seçenek yelpazesi arasından bulabilirsiniz.

Stor perde fiyatları, model ve materyale göre farklılık göstermekle beraber en ucuz stor perde modelleri Vivense tarafından seçiminize sunuluyor. Ucuz stor perde çeşitleri arasından bütçenize ve zevkinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Seçtiğiniz modeli internetten evinize doğrudan sipariş edebilir veya Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunan Vivense Showroom'larını ziyaret ederek yakından inceleyebilirsiniz. Vivense ile hayalinizdeki eve kavuşun, siz de Vivense'ye gelin ve farkı yaşayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL