FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Kategoriler
  • Fiyat Aralığı
SOYUT
  • TL
6 Ürün
Soyut Desenli Halılar
Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, birbirinden şık halı modelleriyle de yanınızda. Halı modelleriarasında farklı bir ilgiye sahip Soyut desenli halılar ile siz de evlerinizde modern ve sanatsal dokunuşlar yaratabilirsiniz.
Soyut desenli halılar daha çok sanata ilgi duyan ve yenilikçi kişiler tarafından tercih edilir. Sanatın tüm güzelliklerini yaşamın her anında görmek için kullanılan Soyut desenli halı modelleri onlarca farklı seçenek ile Vivense'de.
Evlerde boş zeminleri kaplamalarının yanında dekoratif olarak da kullanılan halılar, bulundukları ortamlara farklı bir boyut ve görsel güzellikler katar. Siz de çevrenizi halı modelleri ile güzelleştirmek için Vivense'nin geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınız olan halı modeline anında ulaşabilirsiniz.
Vivense'nin akıllı arama özelliği ile Soyut desenli halı fiyatlarına göre de akıllı arama yapabilir bütçenize en uygun halı modeline anında ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı soyut halılara hızlı bir şekilde ulaşarak fiyatla birlikte zamandan da tasarruf edebilirsiniz.
Türkiye'nin her yerine teslimat ayrıcalığı sunan Vivense'den online olarak dilediğiniz adrese sipariş oluşturabilir ve kapıya teslim olarak ürününüze sahip olabilirsiniz. Online satış imkanının yanında Türkiye'nin birçok yerinde bulunan mobilya mağazası showroom'larıyla da dekorasyon dünyasını ayaklarınıza getiren Vivense'de hayalinizdeki ürüne anında sahip olabilirsiniz.
Soyut halı modellerinin yanında tüm halı modellerine de Vivense'nin geniş ürün yelpazesi arasından kolayca ulaşabilirsiniz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL