FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
4 Ürün

Daha hamileyken hayalinizi süsleyen bir bebek odası tasarlamaya başlarsınız. Bebek odalarında en çok kullanılan ve dikkat çeken ise, bebek şifonyeridir. Taşınabilirliği, kurulumu, nerde duracağının hesabını yaparken içiniz kıpır kıpır edecektir. Fakat harcanan çabalarınızın heba olmaması ve hayallerinizin suya düşmemesi için bebek odası şifonyer modellerini iyi araştırmak gerekiyor.

Bebek odası şifonyer seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlar olmalıdır. Bebek odanızın duvarlarının rengi önemlidir, bu detay seçeceğiniz şifonyeri oda ile daha uyumlu kılacaktır. Tercih ettiğiniz modellerin ölçü ve ebatları bebeğinizin odası ile orantılı olmalıdır. Bunu hesaplayarak mobilya alışverişi yaparsanız eğer, daha rahat bebek odası kurulumunuzu yaparsınız. Bebek çekmeceli dolap ve bebek gardırop modellerinizi mutlaka duvara monte ettirmelisiniz. Olası bir deprem ve benzeri kazalara karşı önleminizi almış olursunuz.

Vivense online mağazasında olmazsa olmaz birçok bebek mobilyası modeli yer alır. Avantajlı alışveriş ve kaliteli seçenekler için karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Bebek Şifonyer Modelleri

Bebeğinizin odasında kullanacağınız renk ve motiflere modifiye ve suntalem mobilya özellikleri ile beyaz porselen görünüme sahip bebek şifonyer modelleri olağanüstü adaptasyon sağlayacaktır. Şifonyerin çekmece kısımlarını kendimize doğru çekmemize olanak sunan kulplar ise sağlam vidalanmış olmalı, bu kalitesini ve kullanım süresini yükseltecektir. Bebek şifonyeri kulp tasarımları ise, şık ve renkli tercih edilmektedir. Görsel bakımdan bebek odası ile uyumlu bir görünüm taşımasına önem verilmektedir. Çelik malzeme ile üretilen raylara sahip, Bebek komodin modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Sağlam, akıcı, göz batmayan gizli mekanizması ile şifonyerinizi daha kullanışlı kılacaktır.

Bebek Şifonyer Renkleri

Bebeğinizin penye kıyafetlerini, çorap ve iç çamaşırı gibi kolay ulaşılmak istenen malzemeleri yerleştirebileceğiniz derin çekmece modelleri de mevcuttur. Bebek şifonyer modelleri sayesinde, çocuk odanızı daha hızlı toplayabilir ve uzun süre düzenli kalmasını sağlayabilirsiniz. Şifonyer modellerin size sunduğu rahatlık azımsanmayacak kadar önemlidir. Bebek odaları kız çocukları için hazırlanıyorsa eğer, pembe tonların hakim olduğu bir alandır. Erkek çocukları için ise, genelde mavi tonlar tercih edilir. Vivense ürettiği birçok şifonyer modelinde renkli tasarımlara ve sade soft tonlara da yer vermektedir. Zevkinize göre istediğiniz alternatifi kolay bulmanıza olanak sunar. Şık modeller ve uygun fiyatlar sizleri bekliyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL