FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
3 Ürün
Sanat Halı Evinize halı seçerken dikkat etmeniz gerekenleri ve bakımı için uygulamanız gerekenleri göz ardı etmemeniz gerekiyor. Öncelikle halıyı sereceğiniz zemine karar verin. Ardından duvarlarınızın boya mı yoksa duvar kâğıdı mı olacağına karar verin. Mobilyaları da seçtikten sonra dekorasyonu tamamlayan halınızın seçimini yapabilirsiniz.
Halı seçiminde Sanat halı, zengin çeşitleri ve kaliteli malzemesiyle sizi kendine hayran bırakacak. Günümüzce birçok halı markası arasında üstün kalitesini kanıtlamış Sanat halı çeşitleri her tarza hitap eden modelleri ve insan sağlığına dost dokumalarıyla evinizde en sevdiğiniz parça olacak. Vivense.com adresinden tüm modellerine ulaşabileceğiniz Sanat halı modellerine ister kredi kartı ile ister peşin fiyatına ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Vivense showroomlarından da tüm halı modellerini görüp, dokunup satın alabilirsiniz.
Halı seçiminden sonra bir diğer önemli unsur ise bakımı ve temizliğidir. Halıların temizliği yapılırken asla dokumaya zarar veren kimyasallar, sert fırçalar kullanılmamalıdır. Süpürge ile halıyı süpürürken de çok yüksek basınç ve sürtme uygulamadan nazikçe temizlenmelidir. Temizlik işleminden sonra yüksek ısıya maruz kalmaması için direkt olarak güneşte kurumaya bırakılmamalıdır. Aşırı ısı hem dokuma malzemesine zarar verip, halıyı inceltirken hem de renginin solmasına sebep olur. Halınızı kullanmadığınız zamanlarda ise temizledikten sonra katlayarak değil, rulo yaparak saklamalısınız. Katlamak halıda izlerin oluşmasına sebep olur.
Siz de evinizin dekorasyonunda yenilikler yapmak istiyor, renkli ve etnik stilleri yaşam alanlarınızda buluşturmak istiyorsanız Sanat halının birbirinden şık modelleri arasından seçiminizi yapın. İster düz ister otantik isterseniz de klasik tarzda halı modelleri ile evinizde bambaşka, eklektik ve göz alıcı dekorasyonlar oluşturun. Üstelik tüm bunları yaparken bütçenize zarar vermeyecek uygun fiyatlar ve esnek ödeme imkânları da cabası.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL