FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
4 Ürün

Evlerinizin en neşeli, en renkli ve en dinamik noktası şüphesiz ki genç ve çocuk odasıdır. Evinizin her alanına uygun geliştirdiği ürünlerin kalitesiyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmış Vivense, genç ve çocuk odaları için de ranzalı oda takımları geliştirmiştir. Ranzalı çocuk odası takımları farklı çizgilerle çocuklarınızın ihtiyaçlarına uygun kullanışlı tasarımlar halinde sunan Vivense, alan kullanımı konusunda kullanıcı tecrübesini arttıran ürünler geliştirmiştir.

Ranzalı Çocuk Odası Takımı Modelleri

Ranzalı çocuk odası tasarımlarında ranza yatakların alt ve üst kısımlarındaki boşlukları en iyi şekilde değerlendiren Vivense, yandan merdivenli ranza tasarımları ile kullanım alanını genişletir ve saklama kapasitesini arttırır. Klasik genç odası çizgilerinin dışına çıkan Vivense, üstte bulunan ranza yapısının altındaki boşluğu, ikinci yatak, çalışma masası veya gardırop gibi diğer işlevsel ürünlerle en doğru şekilde değerlendirmeyi amaçlamıştır.

Lake görünüme sahip çocuk odası takımlarını klasik ve düz renkler tercih eden ailelerin beğenisine sunan Vivense, farklı renk alternatifleri ve tasarımlarını da sizler için geliştirmiştir. Ranzalı çocuk odası takımları için çocuklarınızın güvenliğini en üst seviyede tutan Vivense, çocukların yataklarında güvenle uyuyabilmeleri için en uygun koruma barlarını geliştirerek ranza yapısına yerleştirmiştir. Merdivenlerde de çocukların tutunabilecekleri uygun destek alanları oluşturan Vivense, merdiven yüksekliklerini de çocukların anatomik yapısı ve özelliklerine göre tasarlamaktadır.

Ranzalı Çocuk Odası Fiyatları

Ranzalı çocuk odası takımları ve fiyatları değerlendirmeyi düşündüğünüz Vivense modellerinde bulunan modüllere ve tasarımlara göre ürün fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınız için en sağlıklı ürünleri tasarlamayı amaçlayan Vivense, bu alanda ranzalı çocuk odası takımlarında aynalı ve aynasız gardırop tasarımları, farklı ranza sistemleri, çalışma masası modüllerini farklı tasarımlarla çocuğunuzun odasına yerleştirmiştir. Ranza modellerinde asimetrik yatak yerleşimlerinden doğan boşlukları çalışma masası veya küçük gardırop ile değerlendiren Vivense, bu alanda farklı ihtiyaçları veya beklentileri olan müşterileri için de tek yatağa sahip ranzalı çocuk odası modellerini aynı kalite çizgisinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Diele ve Flur ranza oda takımları, tek yataklı ranza sistemleri ve kullanım alanı tasarrufu sağlayan Vivense ürünleridir.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL