FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Tipleri
  • Ürün Özelliği
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
PREMİUM TV SEHPASI
  • TL
28 Ürün
Tv üniteleri, LCD TV ve LED TV gibi yeni model televizyonların göze hoş gelmeyen şekilde duvara monte edilmesine alternatif olarak düşünülüp üretilmiştir. Birbirinden şık ve dekoratif tv ünitesi modelleri ile evlerinize şıklık katabileceğiniz gibi aynı zamanda teknolojik aletlerinizi de düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.
Vivense TV ünitesi modelleri her zevk ve renge göre onlarca alternatif sunmaktadır. Ahşap, modern, country, küçük, cam, tasarım, modern, sade ve vintage gibi geniş ürün yelpazesi sunan yaşam ünitesi modelleri arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca uygun ve ucuz tv ünitesi modelleri için de detaylı arama yapabilirsiniz.
Modern çağın en gözde teknolojik ürünleri plazma tv'ler için de uygun plazma ünitelerini Vivense'de bulabilirsiniz. Tv ünitelerinde duvara monte özellikten vazgeçmek istemeyenlerin de yardımına duvara monte tv üniteleri koşacak. Birbirinden farklı ve dekoratif özellikli duvara monte tv ünitesi alternatifleri ile modern bir görünüm hiç de zor değil.
Eviniz için en uygununu seçtiğiniz tv sehpası ayrıca sizin için özel süs eşyalarıyla birlikte modem gibi teknolojik aletlerin de saklanmasını ve sergilenmesini sağlayacak. Onlarca renk ve model seçeneği olan tv sehpası üzerinde fotoğraf çerçevesinden biblolara, masa saatinden dergilere kadar birçok ince ayrıntıyı bir arada düzen içinde sergileyebilirsiniz.
Eviniz için uygun olan tv ünitesi alternatifi Vivense tv üniteleri kategorisinde mutlaka var. Size onlarca tv ünitesi seçeneğinden ev ve kişisel zevkinize göre seçim yapmak kalıyor. Ayrıca tv ünitenizle uyumlu oturma grubu ve kitaplık seçeneklerine de göz atabilirsiniz.
Tv üniteleri bulundukları ortama dekoratif bir görünüm katmalarının yanında ayrıca birçok eşyayı düzenli bir şekilde sergilemeleriyle de evler için ekstra alanlar yaratıyor. Bu özellikleriyle yaşam üniteleri ya da duvar üniteleri olarak da anılırlar. Her ihtiyaca uygun birbirinden farklı Vivense duvar ünitesi modelleri ev ve ofisler için ideal alternatifler sunmakta. Siz de evinizin dekorasyonuna şık bir dokunuş yapmak için tv sehpası modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Eviniz için her şeyi sizden önce düşünen Vivense'de hayalinizdeki eşya mutlaka var. Hayalinizdeki eşyalarla hayalinizdeki evi oluşturabilir ve çevrenizi güzelleştirebilirsiniz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL