FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
PATCHWORK
25 Ürün
Patchwork Halılar
Patchwork halılar, her bir detaylarının farklı tasarımlarla işlenmesi sonucunda bir araya getirilerek bir bütün halinde şıklık oluşturan halı modelleri anlamına gelir. El emeği göz nuru Patchwork halı modelleri arasından siz de eviniz için en uygun halı modeline ulaşabilir ve dekoratif dokunuşlarla mükemmeli yakalayabilirsiniz. Daha modern olarak tasarlanmış ev dekorasyonlarında rahatlıkla kendisine yer bulabilecek Patchwork halılar, yenilikçi tarzı benimsemiş kişiler için ideal.
Evinizin her şeyini sizin için düşünen Türkiye'nin mobilyacısı Vivense, birbirinden şık ve kullanışlı halı modelleriyle de tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor. Onlarca farklı renk ve boyutta Patchwork halı modellerine sahip Vivense'de hayalinizdeki halı modeline siz de ulaşabilirsiniz. Özellikle koltuk takımları ile aynı renk ve desende bulabileceğiniz Patchwork halı modelleri oturma odalarınızda bir bütünlük yaratacak.
Vivense.com'un akıllı arama özelliği ile patchwork halı fiyatlarına göre de arama yapabilir ve bütçenize en uygun halı fiyatına anında ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine teslimat ayrıcalığı sunan Vivense.com'dan kolayca online sipariş verebileceğiniz gibi yine Türkiye'nin birçok yerine bulunan online mobilya mağazası showroom'larımızdan da tüm ürünleri görebilir ve anında sipariş oluşturabilirsiniz.
Onlarca farklı Patchwork halı modelini sizlere sunan Vivense'de diğer odalarınız için uygun farklı halı modellerine de ulaşabilirsiniz.
Hayalinizdeki eve ulaşmanın yolu Vivense'den geçiyor.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL