FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Mutfağınızda biraz daha ağır ve asil bir duruş için mermer masalar, tercihlerinizde üst sıralara tırmanabilir. Beyazın ve kirli beyazın tonlarıyla bezenmiş olan mermer masa çeşitleri, yemek odanızdaki yerini edinmektedir. Biraz daha maskülen bir yemek odası için siyah ve gri tonlarının hakim olduğu bir mermer masa da tercih edilebilir.
İlk mermer fabrikasının 1912 yılında İngilizler tarafından kurulmasının ardından, ülkemizde mermerciliğin ilk adımları atılmıştır. Sürekli ve büyük bir iş gücü ile işlenen mermerler, daha tam olarak mutfaklarda yerini almamış olsa da mermer tezgahlar, kendisini göstermeye başlamıştı. Devamlı olarak geliştirilen mermer ürünleri ile birlikte bugün Vivense'de, mermerin eşsiz güzelliğini oturduğumuz masalarla buluşturmaktadır.
Vivense mermerin her tonuyla sizleri karşılaştırmaktadır. Siyah mermer masa, beyaz mermer masa, kahverengi mermer masa, bej mermer masa ve yuvarlak mermer masa seçenekleriyle, renk seçeneklerini geniş bir yelpazede tutmaktadır.

Mermer Masa Modelleri ve Çeşitleri


Mutfağınızda veya oturma odanızda değişikliğe giderken biraz radikal değişiklikler düşünüyorsanız, mermer masa modelleri bu radikalliğin merkezinde yer almaktadır. Sıradışı tasarımların ve özgünlüğün hakim olduğu mermer yemek masası çeşitleri en güzel akşam yemeklerinin ve sofra keyiflerinin kapılarını aralamaktadır.
Bir evin sahibinin de ruhunu yansıttığı düşünüldüğünde, asil kişiliğinizi ortaya koymak ve kendine haslığıyla ön plana çıkan modellere ev sahipliği yapmak istiyorsanız adres belli! Paslanmaz profili ile dikkat çeken ayak malzemesi, uzun süreli şık bir görünümü garantiliyor. Yaşantısında biraz da duruluğu sevenler için kristal bir dokuya sahip ürünlere hemen Vivense üzerinden siz de sahip olabilirsiniz.
Üstü mermer masalar başka bir deyişle mermer tablalı masalar siyah renk seçeneğiyle de göz doldurmaktadır. Antique Black metal paslanmaz malzemeyle tam bir uyum gösteren ürünler, ücretsiz olarak Vivense tarafından kurulmaktadır.

Mermer Masa Fiyatları


Mermerin ağırlı ve şıklığı gözünüzü korkutmasın! Mermer masa fiyatları, indirilimli fırsatlarla ve ücretsiz kurulumla gelmektedir. İç mimarların özel seçimleri ve garantili mermer yemek masaları, Vivense’den detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İndirimli fiyatların birbirini kovaladığı ürünlerle evinizin yaşam standartlarını bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Türkiye’nin mobilya mağazası olarak Vivense sizlere her zaman kaliteyi ve uygun fiyat anlayışını sunar!

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL