FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
MASİF MASA
26 Ürün
+2
+ Ölçü Seçenekleri
+10
+ Ölçü Seçenekleri

Masif; genellikle taş, mermer veya ahşap için kullanılan bir kelimedir. İçi oyuk ya da doldurma veya kaplama olmayan anlamına gelmektedir. Mobilya sektöründe dikkat çekmeye ve talep görmeye başlayan masif mobilyalar, Vivense vitrinlerinde de bütün ihtişamlarıyla yer almaktadır. Masif masalar ve diğer mobilya ürünleri, evinizde doğal bir görünüm yakalamanızda yardımcı olmaktadır. Ahşap masa denilince akla gelen ilk masalar, masif masalardır. Duruşlarıyla, yemek odasındaki bütün boşlukları doldurmaktadırlar.

Kütük Ağaç Masalar

Mutfak ve yemek odalarının en göze hitap edenleri ve dikkat çekenleri, şüphesiz masalardır. Güzel akşam yemeklerini taçlandıran ve sizi zarif bir edayla ağırlayan bu mobilyaların, tasarımlarında da aynı özenin gösterilmesi gereklidir. Vivense; ahşap mutfak masası, masif yemek masası, ağaç masalar ve kütük masalarla bu özeni en iyi şekilde göstermektedir.

Ahşap Masif Masa Çeşitleri ve Modelleri

Masaları bu kadar değerli kılan, oymalarıyken masif ahşap masalar bu geleneği bozan bir yapıya sahiptir. Sert duruşlarıyla ahşap mutfak masası ürünleri, aslında klasik tarzın en iyi yansımalarını oluşturmaktadır. Biraz ince modelleriyse daha naif dizaynlar tercih edenler için, ağaç masa ve kütük masa modelleri arasında yer almaktadır. Masif masalar, tahta masa sandalyelerin sadeliğini ve doğallığını en iyi yansıtanlarıdır.

Ahşap Masif Masa Fiyatları

Masif masa modelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için showroom’ları ziyaret edebilir veya Vivense’nin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ahşap masa modellerini kendi seçimleriniz doğrultusunda kategorilendirebilir ve ahşap masa fiyatlarını minimize eden filtreleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Doğal ahşap masaların cazibesine karşı koyamayanlar ve evinde bu masalar için yer açanlar masif masa fiyatları için Vivense’nin zengin ürün çeşitliliğine göz atabilir. Ahşap masa sandalye modelleri, şehir yaşamı içerisinde doğayla iç içe bir yaşam sunmaktadır. Kütük masa fiyatlarını, avantajlı fırsatlara hemen dönüştürebilirsiniz. Size özel kampanyalar ve fırsatlarla en ucuz modellere erişebilir ve satın alma işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişinizin takibini yapabileceğiniz sistem vasıtasıyla ürününüzün bulunduğu yeri ve size ulaşma süresini tahmini olarak görebilirsiniz. İstediğiniz ürüne rahatça erişmek için site üzerinde aramalar gerçekleştirebilir ve daha kolay bir alışveriş yapabilirsiniz!

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL