FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Banyo dekorasyonu için üretilmiş tüm banyo dolaplarının en önemli özelliği yer tasarrufu sağlaması ve çamaşır veya eşyalarınızın düzgün bir şekilde düzenlenebilmesine imkan tanımasıdır. Vivense bu düşünce ile ürettiği banyo dolapları içerisinde lavabolu banyo dolabı ürünlerine yansıttığı çağdaş tasarım çizgileri ile sizin banyonuza özgü çözümler üretir.

Lavabo Dolabı

Lavabo dolabı olarak lavabo üstüne konumlandırılmış dolap tasarımları haricide lavaboların altında kalan büyük boşluğu ve lavabo borusunu kapatmak amacıyla tasarlanmış lavabolu banyo dolapları, Vivense’nin banyolarınıza sağladığı büyük kolaylıklardan sadece biridir.

Lavabolu banyo dolapları, lavabo altına koyabileceğiniz genel temizlik malzemelerinin yanısıra haşere ilacı, çamaşır deterjanı gibi daha özelleşmiş ürünlerinizi de göz önünden kaldırır. Banyonuzun daha temiz ve düzenli görünmesini sağlayan lavabolu banyo dolabı modelleri için Vivense.com üzerinde bulunan modellere göz atabilirsiniz.

Dolaplı lavabo modelleri ve fiyatları

Dolaplı lavabo modelleri normal lavabolara oranla biraz daha pahalı modeller olmasına karşılık, sadece lavabo ve yanına alınmış bir dolabın maliyeti ile kıyaslandığında oldukça ucuz modellerdir. Dolaplı lavabo modelleri, banyonuzun rengine, lavabonuzun konumuna göre değişken özelliklere göre çok çeşitli ürünlerden oluşur.

Vivense, sunduğu Öykü, Riva, Soma, Narlı gibi yerden yüksek ve duvara asma şeklinde yerleştirilmiş lavabolu banyo dolabı modelleri ile birlikte yer ile temas halinde olan ayaklı modelleri de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Banyolarında geniş alana sahip olanlar için yarı dresuar görünümüne sahip ayaklı lavabolu banyo dolabı modelleri, daha ağır görünümleri ile şık bir görüntü sağlarken yer ile temas halinde olmaları nedeniyle altlarının temizlenmesini zorlaştırır. Banyonuzun rengine uygun farklı renklerde tasarlanmış banyo dolapları olan Lares, Roka, Utgeng, Nil ve Fiore banyo dolabı takımları aynaları ile birlikte satılan dolaplı lavabo modelleri Vivense müşterilerinin büyük ilgi gösterdiği modeller arasındadır.

Dolaplı lavabo modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve ürünleri incelemek için Vivense.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Vivense satışa sunduğu kaliteli banyo dolabı ve lavabolu banyo dolabı tercihleri ile banyolarınıza ayrı bir tarz ve dekorasyon kimliği kazandırırken müşterilerine kaliteli ürünleri kullanmanın mutluluğunu yaşatır. Vivense, banyolarınız için kaliteli ve dekoratif ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL