FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Havlu seti, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek özel bir şekilde tasarlanmış havluların bir araya getirilmesiyle oluşur. Banyo havlu seti, genellikle 1 adet el havlusu 1 adet yüz havlusu ve 1 adet banyo havlusundan oluşmaktadır. Çekme yapmayan malzemeler kullanılarak üretilen havlular, su çekme özelliği ve dekoratif desenleri ile dikkat çekiyor. Vücudunuzun ayrı bölümlerine göre özel boyut ve şekillerde tasarlanmış havlular ile kurulanmak keyif verici bir hale gelecek.

Havlu takımı, tamamen pamuk malzemeden üretilir ve kurulanırken derinizin tahriş olmaması için havluların yüzeyi yumuşak bir dokuya sahip olacak şekilde üretilmiştir. İşlevselliğin, estetik özellikler kadar öne çıktığı havlu gibi ürünlerde havlunun su çekme özelliğinin yüksek olması için özen gösterilir. Havlu seti, banyonun dikkat çekici ögelerinden biridir. Bu nedenle havlu seçimi yaparken banyonuzun genel dekorasyonuna ve renk tonlarına dikkat ederek seçim yapmalısınız. Özellikle el ve yüz havluları, banyo içinde daha ulaşılabilir ve görülebilir yerlere yerleştirildiğinden ev dekorasyonu için önem taşımaktadır. Havlu takımı, 30 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanmalıdır. Bu sayede havluların su çekme özelliklerinde herhangi bir performans düşüklüğü yaşamazsınız. Ayrıca Vivense tasarımcılarının tasarladığı, ev dekorasyonu ve kullanım amaçlarını tam anlamı ile yerine getirecek banyo havlu setleri seçiminizi bekliyor.

Havlu takımı fiyatları, takımın içeriğine ve modeline göre farklılık göstermektedir. İçerisinde daha çok havlu barındıran setler fiyat olarak görece daha pahalı olmaktadır. Vivense'nin ilgili kategorisinde her fiyat aralığında her zevke göre uygun seçenekler bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir veya Vivense showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL