FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
11 Ürün

Şamdan, hemen hemen her evde bulunan dekorasyon eşyalarından biridir. Mumluk olarak da bilinen şamdanların, mumları görece daha ince ve uzun olur. Şamdan modelleri, renk, model ve şekil bakımından büyük farklılıklar göstermekle beraber hepsinde mum koyma bölmesi bulunur. 3'lü şamdan ve ayaklı şamdan gibi modeller boyut ve mum koyma bölmeleri bakımından farklılıklar gösterse de kullanım bakımından aynıdır.

Aydınlatıcı özellikleri ile fener mumluklar oldukça tercih edilen çeşitlerdendir. Özellikle elektrik kesintilerinin sık sık görüldüğü bölgelerde hayat kurtarıcı olabilen fener mumluk dekoratif olarak da hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Dekoratif mumluk farklı materyallerden imal edilebilir, son zamanlarda sıkça tercih edilen ahşap mumluk ve kütük mumluk gibi modeller özellikle salon ve yatak odalarında hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Aynı zamanda şamdan mumluk ile salon vitrininizin üstünü hoş bir şekilde süsleyebilirsiniz. Mumluk şamdan, estetik görüntüsü ile salonunuzu tamamlayacak. Hediyelik mumluk, özel günlerde oldukça sık tercih edilen ve herkesin beğendiği bir hediyedir. Özellikle tealight mumluk ve kafes mumluk, özel günlerde hoş bir sürpriz yapmanızı sağlayacak olan modellerdir. Mumluk modelleri, boyut, şekil ve renk bakımından farklılıklar gösterir.

Şamdan fiyatları, boyut ve şekle göre değişkenlik gösterir. Vivense'nin ilgili kategorisinden her bütçeye uygun en ucuz şamdan fiyatlarını inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Ürünü internetten sipariş verebileceğiniz gibi Vivense showroom'larına gelerek test edebilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz. Üstelik Vivense showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili ücretsiz destek alabilir ve evinizi profesyonelce dekore edebilirsiniz. Siz de Vivense'ye gelin ve hayalinizdeki eve kavuşun.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL