FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
21 Ürün

Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, evinizin tüm ihtiyaçlarını sizin için düşünüyor. Ev çalışma odası için size birbirinden kullanışlı mobilya alternatifleri sunan Vivense ile siz de evinizde verimli saatler geçirmek için her şeyi hazır edebilirsiniz. Ev çalışma odası mobilyaları arasında kitaplık, çalışma masası, raf, çalışma sandalyesi gibi birçok mobilya modeline ulaşabilirsiniz. Ayrıca hazır çalışma odası takımları arasından da eviniz için ideal bir çalışma takımı seçebilir, tüm ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Ev çalışma alanları, okul ya da iş hayatında olan kişilerin evde verimli saatler geçirebilmesi için oldukça önemlidir. Kitaplar, bilgisayarlar ve önemli dökümanların saklanacağı masa ve raflar, rahat bir şekilde çalışmaya olanak sağlayan çalışma sandalyeleri gibi birçok ayrıntı ev çalışma odasında sizlerle.

Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, tüm mobilya modellerini Türkiye'nin her yerine kapıya teslim olarak sizlere ulaştırıyor. Siz de hayalinizdeki mobilya modeli için hemen sipariş verebilir, hızlı ve kapıya teslimat ile mobilyanıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine Türkiye'nin birçok noktasında bulunan mobilya mağazası showroom'lar da mobilya dünyasını ayaklarınıza getiriyor. Size en yakın Vivense showroom'una giderek tüm mobilya modellerini inceleyebilir, eviniz için ideal mobilya modelini seçebilirsiniz. Üstelik showroom'larımızda bulunan anlaşmalı iç mimarlarımızdan dekorasyon fikirleri alabileceğinizi de unutmayın. Eviniz için küçük noktaları sizin için düşünen ve size küçük püf noktaları söyleyebilecek iç mimarlarımızla evinizi daha da güzelleştirecek fikirler oluşturabilirsiniz. Hayallerinizdeki eve ulaşmanın yolu Vivense'den geçiyor. Siz de Vivense'nin mobilya dünyasına şimdi adımınızı atın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL