FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Ürün Özelliği
 • Ölçü
 • İplik Cinsi
 • Renk
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
EL DOKUMASI HALI
 • Genişlik
  cm
 • Derinlik
  cm
 • TL
1512 Ürün

İnsanlar sıcak bir zemin yaratma amacıyla uzun yılar post kullanmışlardır. İnsanlığın ihtiyaçları genişleyip arttıkça insanlar ihtiyaçlarına uygun post bulamaz hale geldiler. Bu ihtiyaç sebebiyle ilk el dokuma halı yaygılar ortaya çıktı. Dokuma halı ilmek ilmek işlenerek elde edilir.

Bir halının el dokuma halı olduğunu anlamak için arkasına bakmanız yeterli olacaktır. El dokuma halı modellerinin desenlerini halıların arka kısmında düğüm sıraları halinde görmek mümkündür. Vivense en kaliteli el dokuma halıları sizlere sunuyor. El dokuması halıların kalitelerine göre birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. El dokuma yün halı ve el dokuma ipek halı kullanılan malzemelere göre farklılıklar gösterir. El dokuma halı fiyatları da buna orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin ipek el dokuma halı fiyatları ipeğin daha pahalı bir malzeme olması sebebiyle görece daha yüksektir. Vivense'nin gelişmiş site içi arama özelliğini kullanarak el dokuması halı fiyatlarına göre sıralama yapabilir ve bütçenize en uygun halıyı seçebilirsiniz.

El dokuması halıları temizlerken de dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Dokuma halılar temizlenirken arap sabunu ile silinmeli ve yumuşak bir bez yardımı ile silinmelidir. Eğer halınızı çok kirlenmeyeceğini düşündüğünüz bir yere koyacaksanız yün ve kök boyası ile yapılan modelleri tercih etmelisiniz. El dokuma halıları temizlerken az deterjan kullanmaya özen göstermelisiniz.

Birbirinden güzel el dokuma halı modelleri Vivense'de sizleri bekliyor. Vivense internet sitesi üzerinden sipariş vererek kapınıza kadar hizmet alabilirsiniz. Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunan Vivense showroom'larını ziyaret ederek internet sitemizde beğendiğiniz ürünleri yakından inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense showroomlar'ımızda bulunan anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili ücretsiz tavsiye alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve giden yol Vivense'den geçiyor. Sizde Vivense'ye gelerek farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL