FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
70 Ürün

Modern kültürün en kült malzemesi elbette televizyonlardır. Televizyon hayatımıza girdiğinden beri odalarımızın bir kısmını ona ayırıyoruz. Bu nedenle de herkesin eşit kalitede izleyebilme olanağı için televizyon ünitelerine ihtiyaç duyuyoruz. Ünite modelleri, televizyonu taşımak ile kalmıyor evde bulunan her bireyin eşit kalitede ekranı görebilmesini da sağlıyor. Özellikle sinema ve maç keyifleri için nasıl ki iyi bir televizyon gerekiyorsa aynı şekilde de iyi bir ünite gerekmektedir. En ucuz TV sehpası alternatifleri Vivense vitrininde dikkatleri çekmektedir. Uygun TV sehpası modellerinde raf ve dolap gibi tasarıma işlev katan ayrıntılar da yer alır. Bu ayrıntılar hem TV modelinizi taşıyıp, hem de ufak dağınıklıklara mahal veren malzemelerinizi göz önünden kaldırmaya yardımcı olur. Bazı ünite modellerinde yer alan raf seçenekleri kitaplarınız için de harika bir kütüphane olmaya müsaittir.

Ucuz Uygun TV Sehpası

Avangart mobilya ile tasarlanan gösterişli Premium üniteler gösterişli salon ve odalarda daha fazla tercih edilmektedir. Sebebi ise, görsel olarak geniş ebatlara sahip tasarımlar olmasıdır. Standart bir oda genişliği için ise, Ucuz TV sehpası etiketine sahip Retro ve modern tasarımlar dikkat çekiyor. İstediğiniz ölçü ve ebatta TV sehpası çeşitleri mevcuttur. Ekonomik TV sehpası seçeneklerinde mobilya modelini tamamen isteğinize uygun seçebiliyorsunuz. Beyaz renkte olan ünite modelleri sade ve her eve uyum sağlamaya hazır bir görüntü çiziyor. İki renkli üniteler ise, renkli mizaca sahip kullanıcıların tarzına uygun görünüyor. Bazı televizyon sehpaları raf ve kitaplık içeriğine sahip bazıları ise sadece dolaplı ve çekmeceli olarak dikkat çekiyor. Bazı sehpaların raf aparatları duvara monte edilebiliyor bu sayede evinize modern bir hava katabiliyorsunuz.

TV Sehpası Fiyatları

Televizyon sehpa modelleri bize gün sonu yorgunluğumuzun ardından TV izleme ritüelimizi kolay ve keyifli kılar. Her evin daha düzenli ve simetrik bir dekor elde etmesi için uygun TV sehpa seçenekleri en hesaplı etiketler ile Vivense’de yer almaktadır. Vivense , en ucuz TV sehpası model yelpazesi ile beraber kolay ödeme koşulları da sunuyor. Televizyon izlemenin daha rahat olmasını sağlayan TV üniteleri, uygun fiyatlar ile de bütçe zorlamıyor. Ev dekorasyonu ve tasarımının en vazgeçilmez mobilyalarından biri olmayı başarıyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL