FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Desen
  • Ürün Tipleri
  • Fiyat Aralığı
DUVAR KAĞIDI
  • TL
1096 Ürün

İç mekânların dekorasyon stilini belirleyen birçok unsur bulunuyor. Koltukların kumaşları, mobilyaların tasarımları, aydınlatma aksesuarlarının nasıl konumlandırıldığı ve hâkim renkler dekorasyon üzerinde önemli bir etki yaratıyor. İç dekorasyonun tarzını belirleyen en önemli faktörlerden biri de duvarlar. Duvarların nasıl göründüğü yaşam alanlarının ayırt edici bir ambiyansa kavuşmasına yardımcı olabiliyor.

Geçmişten günümüze duvarların görünümünü değiştirmek için genellikle duvar boyaları tercih edilse de duvar kağıtları da popülerliğini koruyor. Duvar kağıdı çeşitlerinin son derece zengin olması evlerinin duvarlarını güzel duvar kağıtları ile kaplamak isteyenlerin sayısını artırıyor. 

İç dizayna duvar kağıdı dâhil etmek dekorasyon üzerinde radikal etkiler yaratmanın en pratik yollarından biri olarak kabul ediliyor. Odanın tüm duvarlarında ya da elde edilmek istenen dekoratif etki doğrultusunda odanın tek bir duvarında yer verilen duvar kağıdı modelleri ile mekânlarda benzersiz bir dönüşüm yaratılabiliyor.

Renkli duvar kağıdı, ahşap desenli duvar kağıdı, düz renk duvar kağıdı, kabartmalı duvar kağıtları ve çok daha fazlası Vivense’de sizi bekliyor. Bütçenize uygun duvar kağıdı fiyatları özelinde filtreleme yaparak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak, yaşam alanlarınızda tarzınızı yansıtmak, evinizin duvarlarına hayat vermek için Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz.

Rengarenk Duvar Kağıdı Seçenekleri

Renkli duvar kağıtları kullanımı ile iç mekânların dekorasyonunda kusursuz bir bitiş elde edilebiliyor. Mobilya renkleri ile uyumlu olan ya da tezat oluşturan duvar kağıdı modelleri şık, zarif ve iddialı bir dekorasyon etkisi elde etmeyi mümkün kılıyor. Sade duvar kağıdı ile gösterişli mobilya tercihleri dengelenirken canlı renklerde çok güzel duvar kağıtları ile sade tasarımların yer verildiği mekânlar canlandırılabiliyor.

Zamansız ve Sofistike: Siyah Beyaz Duvar Kağıdı 

Siyah ve beyazın ebedî uyumu ile duvarlarda şık bir görünüm elde etmek isteyenler siyah beyaz duvar kağıdı modelleri arasından seçim yapabilirler. Siyah ve beyazın farklı oranlarda kullanılabildiği bu duvar kağıtları çeşitli stilleri destekleyen desenlere sahip olabilir. Odaların odak noktasındaki duvarda siyah beyaz çizgili duvar kağıtları ambiyansı dönüştürürken çiçek desenli olanlar daha geniş bir duvarda dekoratif özellikleri ile öne çıkabilir.

Mor Duvar Kağıdı ile Evinize Renk Katın

Sade dekorasyonun hüküm sürdüğü iç mekânları canlandırmanın en pratik yöntemlerinden biri renkli ve dekoratif duvar kağıdı seçimidir. Renklerin canlandırıcı etkisinden yararlanmak isteyenlerin favorileri arasında mor renkte, dekoratif ve dokulu duvar kağıdı modelleri de bulunur. Salon duvar kağıdı arayışında da genç odası duvar kağıdı ihtiyacı belirdiğinde de değerlendirilebilen mor duvar kağıdı tek başına ya da farklı desenlere sahip duvar kağıtları ile birlikte kullanılabilir.

Endüstriyel Dekorasyonu Siyah Duvar Kağıdı ile Tamamlayın

Son yıllarda klasik dekoratif tercihler yerini yeni akımlara bırakıyor. Endüstriyel dekorasyon tarzı bu yeni dekorasyon akımlarının arasında öne çıkmayı başaranlardan biri.

Metal ve ahşap ögelerin sıklıkla yer verildiği endüstriyel dekorasyon tarzında koyu füme, gri ve siyah revaçta olan renklerden. Odanın bir kısmında tercih edilebilen siyah duvar kağıdı yol açtığı şık görünümle ambiyansı radikal şekilde değiştirebiliyor. Benzer stilde tasarlanmış duvar saati modelleri ile siyah duvar kağıdının yakaladığı uyum göz kamaştırıcı bir etki yaratabiliyor. 

Modern Dekorasyonun Yıldızı: Gri Duvar Kağıdı

Dekorasyonda gri kullanımının tek sınırı hayal gücü. Her ne kadar modern dekorasyon ile özdeşleşse de endüstriyel ve rustik stillerde de gri sıklıkla tercih ediliyor. Düz gri duvar kağıdı modelleri de bu doğrultuda oldukça geniş bir çeşitlilikte sunuluyor. 

Grinin farklı tonları desenli duvar kağıdı, geometrik duvar kağıdı, klasik duvar kağıdı ve dokulu duvar kağıdı formlarında yoğunlukla karşımıza çıkıyor, salon ve yatak odası duvar kağıdı arayışında olanların dikkatini çeken bir şıklıkla vurgulanıyor.

Zevkinize Göre Çeşitli Desenlerde Duvar Kağıtları

Mekânlarda pratik bir dönüşümün sırrı hâline gelebilen desenli duvar kağıdı çeşitleri sizin de evinizin atmosferini değiştirebilir. Desenli duvar kağıdı doğru seçildiğinde elde edilen dekoratif etki başarılı ve sıra dışı olabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken duvar kağıtlarındaki desenlerin tipi ve boyutlarıdır. Özellikle kısıtlı alana sahip iç mekânlarda büyük desenlere sahip olan duvar kağıtları, alanı daraltıcı bir etki yaratabilir. 

Genel dekorasyon stiline uygun ve ideal boyutlarda desenlere sahip duvar kağıtları ise duvarlarda özgün bir etkiyi beraberinde getirebilir. Desenli duvar kağıtlarının geniş bir çeşitlilikte sunulması sayesinde her beğeniye uygun seçimler yapılabilir. Silinebilir duvar kağıdı modelleri de desenli olabildiğinden mutfak gibi kirlenmeye müsait alanlarda sıklıkla tercih edilir.

Çiçekli Duvar Kağıdı Çeşitleri ile Yaşam Alanlarınızın Enerjisini Yükseltin

Floral desenli duvar kağıtları ile dekorasyonda romantik bir etki elde edilmesi mümkündür. Koyu renk üzerinde açık renklerle, açık renk üzerinde ise pembe, mavi ve yeşil gibi canlı renklerle tasarlanan farklı çiçek desenleri iç mekânlarda hoş bir ambiyans yaratılmasını sağlayabilir.

Klasik ve vintage dekorasyon stiline uygun dekore edilen alanlarda sıklıkla tercih edilen çiçekli duvar kağıtları evlerin köşelerinde dinlenme alanı yaratmak isteyenlerin de favorilerindendir. Vintage bir berjer, yan sehpa ve çiçek bahçesini andıran duvarlar keyifli bir dinlenme deneyimini beraberinde getirir.

Çizgili Duvar Kağıdı Modelleri ile Dikkat Çekici Bir Tarz Yaratın

Son yılların en çok tercih edilen desenlerinden birine sahip olan çizgili duvar kağıdı modelleri ile iç mekânların ambiyansının özgünleştirilmesi mümkündür. İnce, kalın, dikey ve yatay tasarlanan çizgiler duvarlarda hareketli ve görsel algıyı değiştiren bir etki yaratabiliyor. Çizgili duvar kağıdı fiyatları geniş bir çeşitlilikte sunulduğundan dekorasyonda değişiklik yapmak isteyenler bütçelerine uygun tercihlerde bulunabiliyor.

Taş Desenli Duvar Kağıdı: Modern ve Retro Esintiler bir Arada

Taş desenli duvar kağıdı modelleri odaların stilini başlı başına değiştirebilir. Endüstriyel tasarımın tuğla görünümlü duvar vurgusunu eksiksiz destekleyen, farklı renklerde ve dokulu duvar kağıdı özelliğinde sunulan taş desenli duvar kağıdı çeşitleri modern ve retro tarzda da kendisine yer bulabiliyor. Genellikle oda duvarlarının tek bir tanesinde, derinlik algısını güçlendirmek için tercih ediliyor. 

3 Boyutlu Duvar Kağıdı ile İddianızı Ortaya Koyun

İddialı ve sıra dışı beğenileri yansıtmak isteyenler seçimlerini 3 boyutlu duvar kağıdı modellerinden yana yapabilirler. Geometrik desenli 3 boyutlu ürünler, açık renklere sahip olduğunda mekânda hareketliliğin kaynağına dönüşebiliyor. Fütüristik ve modern stil doğrultusunda dizayn edilen alanlarda farklılık yaratmak için pratik bir çözüm sunuyor.

Bina desenli, geometrik desenli, taş desenli, mermer desenli, çiçekli gibi farklı çeşitlerde sunulabilen 3 boyutlu duvar kağıtları çocuk ve genç odası dekorasyonunda öne çıkıyor.

Desenli Duvar Kağıdı Modelleri ile Her Odada Ayrı Bir Ambiyans 

Desenli duvar kağıdı modellerindeki çeşitlilik her odada ayrı bir ambiyans yaratma ayrıcalığını yaşatıyor. Odalarda derinlik algısını güçlendiren, alanı olduğundan büyük göstererek ferah bir ortam yaratılmasını sağlayabilen desenli duvar kağıdı modelleri ile siz de dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz.

Kendinden Yapışkanlı & Tutkalla Yapıştırılan Duvar Kağıtları

Duvarların kağıtlarla kaplanması sırasında farklı yöntemler kullanılabilir. Yöntemleri belirleyen duvar kağıtlarının yapıştırılma şekilleridir. Bazı duvar kağıtları geleneksel yöntemle, yani özel tutkalla yapıştırılmaya uygun nitelik taşıyabilirken bazıları kendinden yapışkanlı olabilir. 

Farklı şekillerde yapıştırılabilen duvar kağıtları arasından seçim yapılırken uygulamanın yapılması için hizmet alınıp alınmayacağının belirlenmesi önemlidir. Kendinden yapışkanlı duvar kağıdı kolaylıkla uygulanabildiğinden evinin dekorasyonunu kendisi değiştirmek isteyen kişiler için daha konforlu bir tercih olarak öne çıkar. 

Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı: Pratik ve Konforlu Bir Uygulama Sizi Bekliyor

Modern salon duvar kağıtları modellerinin birçoğu kendinden yapışkanlı özellik taşır. Uygulaması son derece konforlu ve pratik olduğundan evinin ambiyansını değiştirmek isteyenler yapışkanlı duvar kağıdı modelleri arasından seçim yapabilirler. Çiçekli, taş desenli, çizgili gibi alternatiflerde sunulan bu dekoratif ürünler, mutfak duvar kağıdı ihtiyacı olan kişiler için de ideal kabul edilir. 

Uygulama son derece basittir. Yapışkanlı duvar kağıdı uygulanmadan önce duvar ıslatılır ve akabinde desenlerin yapısına ve ürünün ebatlarına uygun bir düzende duvara mümkün olduğunca boşluksuz şekilde yapıştırılır.

Çocuk ve Genç Odalarına Uygun Duvar Kağıdı Çeşitleri

Çocuk ve genç odalarında tercih edilen tüm dekoratif unsurlar incelikle seçilmelidir. Çocuklarla gençlerin zaman geçirdikleri kişisel alanların hem onların beğenilerine hitap etmesi hem de dekorasyonu bir üst noktaya taşıması hedeflenmelidir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte değişen dekorasyon beklentilerini karşılamak için pratik olduğu kadar ekonomik bir çözüm de sunan çocuk duvar kağıdı modelleri ve genç odası duvar kağıdı çeşitleri ile siz de dekorasyona keyifli bir dokunuş yapabilirsiniz.

Çocuk odalarının dekorasyonunda temel amaç göze hoş gelen ve hayal gücünü destekleyen seçimler yapmaktır. Kız ve erkek çocuk odalarına özel tercihlerin yapılması mümkün olmakla birlikte cinsiyetten bağımsız olarak tüm çocukların ilgisini çekebilecek tasarımlarla da karşılaşılabilir. Çocukların ilgi alanları belirmeye başladıktan sonra dekorasyonu farklılaştırmak için kullanılabilen duvar kaplamaları aidiyet hislerinin güçlendirilmesini sağlayacaktır. 

Söz konusu genç odası dekorasyonu olduğunda ise gençlerin bireysel beğenilerinin önceliklendirilmesi önemlidir. Gençlerin stillerinin oluşmaya başladığı bu dönemde farklı renk ve desenlere sahip duvar kağıtları arasından yapacakları tercihlerle odalarını beğenilerine uygun şekilde dekore etmelerini sağlamak mümkündür.

Genç Odası Duvar Kağıdı Çeşitleri Arasından Sizin Tercihiniz Hangisi?

Genç odası duvar kağıdı farklı zevklere hitap edecek zengin bir çeşitlilikte sunulur. Dokulu ve desenli olanlar kadar 3 boyutlu tasarlananlar da son derece revaçtadır. Gençlerin kişisel beğenileri dikkate alınarak yapılan duvar kağıdı tercihleri ile mekânlarda özgün bir değişim başlatılabilir.

Genç odası için dekorasyonu iyileştirmek adına dekoratif objeler arasından da seçim yapılabilir. Şık tasarıma sahip duvar saatlerinden mumluklara, duvar dekorlarından modern abajurlara dek farklı tercihlerle genç odası ambiyansı mükemmel bir hâle getirilebilir.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Seçenekleri Birbirinden Eğlenceli

Çocuk odalarının dekorasyonu sırasında keyifli tercihler öne çıkar. Odanın ambiyansına huzur ve eğlence katan çocuk odası duvar kağıtları birbirinden canlı renklere, şirin desenlere sahiptir. Renkli duvar kağıtları çocuk odalarında en çok tercih edilenlerden olmakla birlikte farklı alternatiflerin olduğunun bilinmesi de faydalı olacaktır.

Çocuk odalarında düz beyaz duvar kağıdı veya açık renk duvar kağıdı kullanımı son yılların öne çıkan tercihleri arasındadır. Duvar kağıdının üzerine uygulanacak yapışkanlı folyo ile çocuk odalarının dekorasyonunda hem eğitici hem de keyifli bir etki yaratılabilir. Dünya haritası sticker en gözde seçimlerden biridir.

Pastel Renklerde Keyifli Desenlerde Kız Çocuk Duvar Kağıdı Modelleri 

Kız çocuk odalarında pastel renklere sahip desenli alternatiflerle şirin, temiz ve keyifli bir görünüm elde edilebilir. Kız çocuk duvar kağıdı modellerindeki renkleri destekleyen perde modelleri ile odalar masalsı bir görünüme kavuşturulabilir. 

Erkek Çocuk Duvar Kağıdı Modelleri Çok Çeşitli

Erkek çocuk odalarının da çeşitli duvar kağıdı alternatifleri ile birbirinden eğlenceli ve şık görünümlere büründürülmesi mümkündür. Süper kahraman konseptli olanlar oldukça revaçtadır. Çocukların hayal dünyasını genişletecek desenlerde ve konseptlerde üretilen bu ev dekorasyonu ögeleri silinebilir nitelik taşıyanlar arasından tercih edildiğinde uzun süre verimli bir şekilde kullanılabilir.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.