FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Çekmece sayısı
 • Renk
 • Malzeme
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
GENÇ ODASI ŞİFONYERİ
 • Genişlik
  cm
 • Yükseklik
  cm
 • Derinlik
  cm
 • TL
73 Ürün
+3
Çekmece sayısı Seçenekleri
+3
Çekmece sayısı Seçenekleri
+3
Çekmece sayısı Seçenekleri
+2
Çekmece sayısı Seçenekleri
+2
Çekmece sayısı Seçenekleri
+8
Desen Seçenekleri

Yatak odası takımlarının bir parçası olarak sunulabildiği gibi tekli olarak da temin edilebilen çocuk ve genç odası şifonyer modelleri işlevselliğin şıklıkla bir araya geldiği mobilyalardan biridir.

Şifonyer modellerinin sahip olduğu çeşitlilik ve şifonyerlerin değişen ölçüleri bu işlevsel mobilyaların hem bebek hem çocuk hem de genç odalarında sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Çekmeceli, kapaklı ve/veya aynalı şifonyer modelleri konumlandırıldıkları alanın dekorasyonunu zenginleştirirken saklama ve depolama ihtiyacının başarılı bir şekilde karşılanmasını sağlar.

Şifonyerlerin tasarımları bebek, çocuk ve genç odası özelinde değişebilir. Aynı zamanda şifonyerlerin kullanım amacının odağı da farklılık gösterebilir. Örneğin bebek odası şifonyer modelleri bebeklerin hassas cildi ile temas eden kıyafetlerin tozdan ve kirden uzak tutulacak şekilde korunmasını sağlayan işlevsel depolama alanları olarak öne çıkar. Çocuk odası şifonyer modelleri çocukların kıyafetlerinin ve aktivite malzemelerinin saklanması amacıyla tercih edilebilir.

Bebek şifonyer ve çocuk şifonyer çeşitlerinden farklı olarak genç odası şifonyer modelleri tasarımları ile gençlerin kişisel beğenilerinin yansıması olarak odalarda yer bulur. Şık ve estetik tasarımlara sahip olan genç odası şifonyer modelleri renkleri ile mekânların öne çıkan köşelerinde yer bulur. 

Siz de bebek şifonyer, çocuk şifonyer ve genç odası şifonyer modelleri arasından seçim yaparken ürünlerin dayanıklılığını, işlevselliğini, tasarım detaylarını ve ebatlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Vivense’nin geniş ürün yelpazesi içerisinde ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayacak şifonyer modellerini uygun fiyat avantajlarından yararlanarak güvenle satın alabilirsiniz.

Bebek Odalarına Renk Katacak Şifonyerler

Bebek odası dekorasyonunda yer bulan birbirinden şık bebek şifonyer modelleri geniş bir çeşitlilikte karşımıza çıkar. Bebek odalarının daha düzenli ve estetik bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan bebek şifonyer çeşitleri depolama için işlevsel çözümler sunar. 

Bebek odası çekmeceli şifonyer ve bebek odası kapaklı şifonyer modelleri en sık tercih edilenler arasında yer alır. Bazı bebek şifonyerleri hem çekmeceli hem de kapaklı tasarıma sahip olabilir. İki çekmeceli, üç çekmeceli ve kapaklı bebek şifonyer modelleri tasarımlarını destekleyecek renk çeşitliliği ile sunulur. Bebek odalarının ferah görünmesi amacıyla beyaz şifonyer modelleri oldukça revaçtadır.

Bebek odası şifonyer modelleri ve fiyatları birçok farklı unsur doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Bebek şifonyer ölçüleri, bebek şifonyer malzemesi ve bebek odası şifonyer modelleri fiyatlar üzerinde etkiye sahiptir. MDF, suntalam ve ahşap bebek şifonyer çeşitleri de malzeme farklılığı nedeniyle değişen fiyatlarda sunulabilir.

Çocuk Odası Şifonyerleriyle Düzenli Çocuk Odaları

Renkli ve eğlenceli tasarımları ile çocukların hayal gücünü destekleyen fonksiyonel çocuk odaları özenli bir dekorasyon gerektirir. Çocukların beğenileri doğrultusunda tercih edilen çocuk odası mobilyaları işlevsellikleri ile de dikkat çeker. Çocuk odası için şifonyer seçimi yapılacağı sırada birden çok unsurun değerlendirilmesi önemlidir.

Çocukların beğenilerine hitap eden, renkli ve sağlıklı materyallerden üretilen çocuk odası şifonyer modelleri değişen ölçülerde sunulur. Çocuk odalarının alanı göz önünde bulundurularak tercih edilen çocuk şifonyer modelleri hareket alanını kısıtlamadan estetik görünümün kaynağına dönüşür. 

Çocuk odası şifonyer modelleri çekmeceli, dolaplı ya da hem çekmeceli hem de dolaplı olabilir. Çocuk odası şifonyer çeşitleri arasında aynalı modeller de oldukça revaçtadır. Çocuk odası şifonyer modelleri arasından beğenilere ve ihtiyaçlara uygun tercihlerde bulunulduğunda fonksiyonel depolama ve saklama alanlarına sahip olunması mümkündür.

Genç Odalarına Uygun Şık Şifonyer Modelleri

Genç odalarının olmazsa olmazlarından olan genç odası şifonyer modelleri farklı renk ve tasarım stillerinde üretiliyor. Gençlerin depolama ve saklama ihtiyaçlarına yanıt veren ölçülerde üretilen genç odası şifonyer modelleri kapaklı, çekmeceli ya da hem kapaklı hem de çekmeceli forma sahip olabiliyor. 

Genç odası aynalı şifonyer modelleri en sık tercih edilenlerden. Kişisel bakım, makyaj ve dışarı çıkmadan son kontrollerin yapılmasını sağlayan işlevsel modeller çekmeceli ve dolaplı olarak üretilebildiğinden seçim sırasında kullanım amaçlarının değerlendirilmesi önem taşıyor.

Siz de genç odalarının daha işlevsel hâle gelmesi adına genç odası şifonyer modellerine ihtiyaç duyuyorsanız Vivense’nin ürün çeşitliliği arasından zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun alternatifleri bulabilirsiniz. 

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.