FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Dolap Fonksiyonu
  • Fiyat Aralığı
ÇOCUK ODASI GARDIROBU
  • TL
51 Ürün

Çocuk odası, çocukların ev içerisinde kendi başlarına kaldıkları ve kişisel işlerini özellikle bireysel olarak kendi sorumlulukları dahilinde yaptıkları alandır. Şık güzel ve kullanışlı bir oda aynı nitelikte mobilya çeşidi gerektirir. Aynı zamanda oda içerisinin toplu ve düzenli kalabilmesi ancak bir çocuk dolabı ile sağlanabilir.

Çocuk Gardrop Modelleri

Birçok çeşit ve özellikte çocuk odası dolapları vardır. Bunların en dikkat çekenleri çift kapılı, kapağı aynalı, içi raflı, askılı ve çekmeceli olarak kısımlandırılan modellerdir. Çocuk elbise dolabı deyince akla klasik modeller gelebilir fakat son yıllarda son kalite mobilya ile üretilen çocuk gardrop tasarımları ilgi topluyor. Vintage ve eskitme ya da modifiye olarak adlandırılan porselen bir görünüm sunan çeşitler ile görsel açıdan da farklı aynı zamanda modern tasarımlar kalplere taht kuruyor.

Çocuk gardropları, çocuk odalarının en vazgeçilmez parçasıdır. Bazı gardrop modelleri içeresinde yer alan çekmece aparatları sayesinde daha da toparlayıcı olabiliyor. Bazı modeller ise hem iki kapılı olup, üst kısmında gizli raf saklıyor ve alt kısmında yer alan ikili geniş çekmeceleri ile işlevsel bir kullanım vaat ediyor. Bu modeller aynı zamanda kabartma mobilya tasarımları ile de evinizin her köşesine kolay uyum sağlamaya müsait olmaktadır.

Çocuk gardropları, çocuk sahibi her ailenin ihtiyacıdır. Bazı evlerde çocuk odası hazırlamak mümkün olmayabiliyor fakat böyle durumlarda bile ebeveynler çocukların giysilerini ve eşyalarını kaldırabilecekleri bir çocuk giysi dolabı temin ederler. Küçük ebatlarda çok yer işgal etmeyen çocuk odası dolapları da ailelerin en tercih ettiği alternatifler içinde yer alır.

Çocuk Gardrop Fiyatları

Fiyat etiketlerinde sürekli değişim gördüğümüz mobilya çeşitleri İndirim avantajları ile Vivense vitrininde de yerlerini sürekli güncellemektedir. Uygun fiyat ve indirimler ile kullanıcıların daha bir ilgisini çeken çocuk odası dolapları kaliteleri ile de göz doldurmaktalar. Vivense, çocuk odası dolapları ile olabildiğine çok çeşit ile kataloğunu sürekli taze tutmayı başarıyor. Eğer uzun zamandır çocuk dolaplarınızı yenilemediyseniz, yeni modelleri ve çocuk gardrop fiyatlarını incelemenizi öneririz. Hesaplı alışveriş fırsatını kaçırmadan, kurulumu ve eve teslimi kolay çocuk gardrop çeşitleri sayesinde çocuklarınıza sürpriz yapabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL