FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
ÇERÇEVE
64 Ürün

Hayatımızda önemli yere sahip insan ve anları her daim hatırlamak isteriz. Fotoğraf ile ölümsüzleştirdiğimiz bu anlar fotoğraf çerçevesi içine koyularak evin en göz önündeki noktalarına yerleştirilir. Hayatınızda büyük öneme sahip bu anlar kadar onları nasıl sergilediğiniz de önemlidir. Farklı renk ve modellerde dekoratif resim çerçevesi seçenekleri mevcuttur. Dekoratif çerçeve ile çerçeve de fotoğraflarınız kadar ilgi ve beğeni toplayacak.

Çerçeveler, ev dekorasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. Özenle seçtiğiniz mobilyalarınızı taçlandıracak olan bu dekoratif eşyalar arasında belki de en özeli fotoğraf çerçevesidir. Çerçeve modellerinin estetik görüntüsünün yanı sıra, resim çerçevesini özelleştirebilme ve kendinizden bir şeyler katabilme imkanı bu ürünleri bir hayli popüler bir hale getirmiştir. Çerçeve çeşitleri arasından seçim yapmak hiç de kolay değildir. Öncelikle duvar çerçevesi mi yoksa masaüstü çerçeve mi kullanacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra kullanacağınız fotoğraf veya resimlere bağlı olarak tekli veya çoklu çerçeve arasında seçim yapmalısınız. Çoklu çerçeve veya başka bir deyişle kolaj çerçeve birden fazla resmin dekoratif bir uyum oluşturduğu modellerde tercih edilir. Aile çerçeveleri olarak da bilinen bu modeller, aile bireylerinin fotoğraflarını kullanmak suretiyle de sıklıkla tercih edilir. Son zamanlarda bebeklerin büyüme süreçlerini ölümsüzleştirebilmek için bebek çerçeveleri de kullanılmaya başlanmıştır. Çerçeve seti, hediyelik eşya olarak da sıklıkla tercih edilir. En güzel resim çerçeveleri, özellikle içine güzel bir hatıra fotoğrafı koyulduğunda hediyelik çerçeve olarak eşsiz bir seçenek olacaktır.

Çerçeve fiyatları, model ve kullanılan malzemeye göre değişkenlikler göstermektedir. Örneğin, ahşap çerçeve ve tahta çerçeve arasında fiyat farkları bulunmaktadır. Vivense, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış kategorisi ile çerçeve satın almak için bir numaralı adres. Vivense'nin geniş seçenek yelpazesi arasından bütçenize en uygun ürünü seçebilir ve isterseniz Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunan Vivense showroom'larını ziyaret ederek test edebilirsiniz. Üstelik Vivense showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili ücretsiz destek alabilir ve evinizi profesyonelce dekore edebilirsiniz. Siz de Vivense'ye gelin ve hayalinizdeki eve kavuşun.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL