FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
C SEHPA
3 Ürün

C sehpalar özellikle rahatına düşkün kişilerin tercih ettikleri şık ve dekoratif görünümüyle de etkileyici sehpalardır. Oturma odalarında koltuk yanlarında kendisine yer edinen c sehpa modelleri, kullanışlığı ile ev sahiplerini etkiler.

C harfi görünümüyle özellikle laptop kullanımı için ideal sehpalar bir anda bilgisayar masasına da dönebilir. En önemli özelliği koltuk yanında kullanıldığında içe doğru uzaması olan c sehpalar ayrıca bir bilgisayar masası almanıza gerek olmadan size hızlı ve kesin bir çözüm sunuyor.

Onlarca farklı renk ve model seçeneği bulunan Vivense c sehpa modelleri arasından eviniz için en ideal sehpa modelini seçebilirsiniz. C sehpalar için seçim yaparken koltuk takımı, duvar rengi gibi yan etkenleri de göz ardı etmemenizi öneririz. Odanızda bir bütünlük yaratacak c sehpalar ile etkileyici bir dekor oluşturabilirsiniz. Vivense'de c sehpa modelleri arasında arama yaparken ayrıca uygun c sehpa fiyatlarına göre de detaylı bir arama yapabilirsiniz.

Çevresini ve evini güzelleştirmek isteyenlerin yeni modern ev tasarımları içinde tercih ettikleri c sehpalarla siz de eviniz için dekoratif bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıca kullanılabilirlik açısından da birçok özelliği olan C sehpalar evinizde hayatı sizin için kolaylaştıracak.

Oturma grubu tamamlayıcıları olarak ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan sehpalar, her ürün grubunda olduğu gibi fonksiyonel özellikleri nedeniyle de gündelik kullanıma uygun olan tasarımlara sahip olmak zorundadırlar. Vivense, gündelik kullanıma uygun sehpa modellerini satışa sunduğu gibi bu ürün grubu içerisinde C sehpalara ayrı bir bölüm altında sunum hazırlamıştır. Müşterilerin son yıllarda koltuk yanında kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle özellikle tercih ettikleri C tipi sehpalar koltuklarla tam uyumlu olarak üretilmektedir.

C Sehpa Modelleri

Eskiden hastanelerde hasta bakıcıların kullandığı etajerlerden esinlenilerek üretilmiş olan c tipi sehpalar, gündelik kullanımda rahatlıkları ve özellikle koltukta oturarak gazete, dergi ve kitap okurken bir şeyler atıştırmayı sevenlerin yoğun olarak kullandıkları ev dekorasyon ürünleridir. C sehpa çeşitleri ister tekli koltuk isterseniz çok kişinin oturabildiği daha geniş koltuk tiplerinde başarılı ergonomik sonuçları ile kullananların rahatını üst düzeyde sağlamaktadır.

Vivense ev dekorasyonunda kullanım kolaylığı ve ergonomiyi önemseyen satış politikası nedeniyle c şeklinde sehpalar için farklı modelleri barındıran ayrı bir kategoride ürünlerini sergilemektedir. Müşterilerinin sehpa seçiminde özellikle dikkate aldığı bu kategoride bulunan c sehpalar, ahşap, masif, metal destekli olarak farklı sınıflara ayrılmıştır. Ahşap görünümünden vazgeçemeyenler için ideal raf kullanımı sunan, kitap, dergi ve evraklarına kolay ulaşmak isteyenler için tasarlanmış ahşap veya masif c sehpalar en çok tercih edilen sehpalardır. Özellikle oturma odalarında çok vakit geçirenler için kitap ve dergilerin yanında tv, uydu kumandaları ve cep telefonu gibi aksesuarların düzenli bir şekilde bulunmasını sağlayan bu sehpalar, gündelik yaşamın vazgeçilmezleri haline gelmeye başlamıştır.

C Sehpa Fiyatları

C sehpa fiyatlarında oldukça uygun ödeme koşulları ve uygun fiyatlandırma politikası izleyen Vivense mobilya, müşterilerinin inceleyebilmesi için hazırladığı internet sitesi Vivense.com üzerinden tüm c sehpaları inceleme olanağını müşterilerine sunar. Siz de beğendiğiniz ev dekorasyonu ürünleri ve c sehpa modellerini Vivense.com üzerinden inceleyebilir, fiyatları ve ödeme koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz ürünü internet üzerinden güvenli sipariş ederek teslimat tarihi konusunda bilgi edinebilirsiniz. Vivense, müşterilerine güvenli e-ticaret ortamı sağlayarak hızlı teslimat olanağı sunar.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL