FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Vivense < ev tekstili ürünlerinde sunduğu çeşitlilik ve uygun fiyatlarla her zaman ilgi toplayan markaların başında yer almıştır. Ev tekstil ürünleri içerisinde banyolar için üretilen bornoz takımları modern tarzı yansıtan ürünler olarak dikkati çekmektedir. Aileler için takım halinde satılan bornozlar, erkek ve kadın kullanıcıların farklı gereksinimleri ve anatomik yapılarına uygun olarak tasarlanmıştır. Aile bornoz seti içerisinde kadın, çocuk ve erkek bornoz modelleri bir arada bulunurken, bornoz haricinde el ve yüz havluları da bu ürün seti içerisinde yer almaktadır.

Tamamen pamuklu olarak üretilmiş bornoz modellerine yer veren Vivense, kullanıcıların vücutlarının nefes almasını sağlayan bu ürünler sayesinde sağlıklı kullanım imkanı oluşturur. Pamuklu dokuma ürünleri olan bornoz, farklı tasarımlar olarak farklı renk ve desenlerde müşterileriyle buluşturan Vivense, uygun bornoz fiyatları ile herkesin kaliteli ürünlere erişebilmesini amaçlamaktadır.

Kimono, Şalyaka, Bambu gibi modellere tasarımlar içerisinde yer veren Vivense, detay sevenler için özel olarak üretilmiş nakışlı bornoz ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunar. Çocuklar için antialerjik özellikte pamuklu bornoz modellerine yer veren Vivense, ailelerin güvenle alışveriş yapabilecekleri bornoz modellerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunar.

Gündelik hayatın rahatlığını yansıtan bornoz modelleri, kadın, erkek ve çocuklar için farklı renk ve boyutlarda üretilmektedir. Bornoz takımı fiyatları, bornoz modeline ve boyutlarına göre farklılık göstermekle birlikte erkekler için daha büyük ve omuzlu kesimler üretilirken mavi ve bordo gibi koyu renk tonlarında ağırlıklı üretim yapılmaktadır. Kadın bornoz modelleri, mini etek gibi diz üstü veya diz altı, vücuda daha çok oturan kesimleriyle dikkati çekmektedir. Kadın bornoz seti için daha çok beyaz, krem ve pembe tonları tercih edilirken özel seri kadın bornozları için ideal olan desenli tasarımlar da son dönemde oldukça ilgi görmektedir.

Vivense mobilya, ev tekstil ürünleri kategorisinde bulunan bornoz modellerini, kadın, erkek, çocuk ve aile bornoz seti olarak satın alabileceğiniz internet sitesi Vivense.com üzerinden satışa sunmaktadır. Vivense.com üzerinden almak istediğiniz ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, beden ve stok durumunu inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Vivense.com'u takip ederek indirimli ürünlerden faydalanma şansını yakalayabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL