FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Banyo havlusu, banyo sonrasında kurulanmak amacıyla kullanılan havlu çeşidine denir. Diğer havlu çeşitlerinde de olduğu gibi su çekme özelliği ve desenleriyle öne çıkan bu tip havlular bornoz veya duş havlusu şeklinde tercih edilir. Bornoz, kolları olan giysi şeklinde vücuda giyilerek kullanılan havlu çeşidine denirken duş havlusu boy olarak büyüktür ve vücuda sarılarak kullanılır. Suyu çekme özelliği oldukça önemli olan bu tip havlular, renk ve desen olarak birçok farklı şekilde bulunabilmektedir.

Banyo havluları, %100 pamuk malzemeden üretilir ve kurulanırken yumuşak bir hissiyat oluşturması için yumuşak bir dokuya sahip olmasına özen gösterilir. Tüm vücudun ıslak olduğu banyo sonrası kullanılmak üzere tasarlanan duş havlusunun su emici özelliğinin yüksek olmasına ayrı bir özen gösterilir. Farklı renk ve desenlerde bulunabilen bu tip havlular, kişisel kullanımınız için tasarlanmıştır. Dekoratif olarak büyük bir önem taşımasalar da banyo kapısının arkasına asıldıklarından banyo ile uyumlu bir görüntü oluşturması ev dekorasyonunuza küçük bir katkı yapabilir. Ayrıca pamuk ipliğinden el dokuması yolu ile üretilen doğal banyo havlusunu da tercih edebilirsiniz. Her iki tip havlunun da su emme özelliği yüksektir. Duş havluları, 30 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanmalıdır. Bu sayede havluların su çekme özellikleri ilk günkü gibi yüksek bir derecede kalır.

Banyo havlusu fiyatları, model ve desene göre farklılık gösterir. Doğal duş havlusu, el dokuması yoluyla üretildiğinden diğer havlulara oranla daha pahalıdır. Vivense'nin ilgili kategorisinde her fiyat aralığında her zevke göre uygun seçenekler bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir veya Vivense showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL