FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • TL
452 Ürün

Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan bahçe aydınlatma ürünleri, bahar ve yaz aylarında bahçe keyfinin katlanmasında oldukça etkilidir. Günümüzde yaşam alanlarının dış görünümünde dikkat çekici bir etkiye sahip olan, sundukları işlevsellikle keyifli anlar yaşamaya yardımcı olan ve bu sırada evlerin güvenliğini destekleyen bahçe lambası çeşitleri kullanım alanına, ihtiyaca ve işleve göre farklı seçeneklerle sunulur. 

Bahçe masası ve sandalyelerinin çevresinin aydınlatılması için bahçe aydınlatma armatürleri tercih edilebilirken duvar aydınlatmasında balkon ve bahçe aplikleri ya da diğer bir deyişle dış mekân aplik lambalar bir adım öne çıkar. Dış mekân ağaç aydınlatma ihtiyacının karşılanması ve odağın bahçedeki ağaçlara çekilmesi içinse şerit lambalar ya da ağaç diplerine saplanabilen lambalar kullanılabilir.

Şık ve Kaliteli Bahçe & Dış Mekân Aydınlatma Ürünleri

Bahçe ve dış mekân aydınlatma çözümlerinde hem şık hem de kaliteli tasarımları tercih etmek dekorasyonun sağlanması ve ışıklandırmadan yüksek verim alınması açısından önemlidir. Bu alanlarda estetik bir görünüm elde etmek, alan kullanımı sırasında kazaların yaşanmasını önlemek ve ev güvenliğini desteklemek amacıyla kullanılan bahçe ve dış mekân aydınlatma ürünleri ihtiyaçlara göre çeşitlenir.

Kablolama ihtiyacını ortadan kaldıran solar bahçe aydınlatma modelleri, düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü kullanım süresi ile dış mekân LED aydınlatma ürünleri farklı beklentileri karşılamak için sunulan tasarımlardan bazılarıdır.

Bahçe ışıklandırma tercihinde ürünün üretiminde kullanılan paslanmaz çelik, bakır, bronz, cam ya da plastik gibi farklı malzemelerin özelliklerini değerlendirmek gerekir. Metal alaşımları daha uzun ömürlü ve dayanıklı malzemeler olarak öne çıkarken cam ya da plastik malzeme daha hafif ve kolay taşınabilir olması ile dikkat çeker. 

Birbirinden Şık Yol Aydınlatmaları

Bahçedeki patikaların ve yolların yanı sıra verandaların kenarları, güverteler ve iskeleler gibi güvenliğin ön planda olduğu alanları aydınlatmak için yol aydınlatma ürünleri tercih edilebilir. Yol aydınlatmaları zemine monte edilen, sadece aydınlatma odaklı tasarımların yanı sıra bahçe aydınlatma direği, LED bahçe aydınlatma, saplamalı aydınlatma ve solar bahçe aydınlatma olarak adlandırılan, farklı işlevlere sahip ve dekorasyonu destekleyen tasarımlarda da sunulur. 

Modern LED Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Günümüzde LED bahçe aydınlatma ürünleri, sundukları avantajlarla oldukça popüler seçenekler arasında yer alır. Enerji tasarrufu sağlamaları sebebiyle ekonomik aydınlatma çözümleri arasında yer alan LED aydınlatmalar, aynı zamanda uzun ömürlü olmalarıyla da bahçe ve dış mekân kullanımı için idealdir. 

Dış mekân LED aydınlatma modelleri oldukça geniş bir çeşitlilikle sunuldukları için dekorasyonda farklılık arayışında olanlara hitap eder. Bahçe mobilyalarını ya da belirli bir alanı çevrelemek için şerit LED aydınlatmalar tercih edilebilir. Süs ya da yüzme havuzu çevresinde aydınlatma ihtiyacı olduğunda su geçirmez LED aydınlatmalar kullanılabilir. Bahçelerde daha güvenli bir ortam yaratmak için hareket sensörü olan bahçe aydınlatmalarından yararlanılabilir. 

Ağaç Işıklandırma Ürünleri ve Daha Fazlası

Bahçe ve balkon aydınlatma ürünleri dış mekânlarda bulunan yer, duvar, ağaç ya da mobilya gibi unsurları ışıklandırmak için kullanılabilir. Ağaç ışıklandırması için LED şeritler ve solar aydınlatmalar tercih edilebilir. Bu ürünler aynı zamanda balkon bitkilerinin aydınlatılmasında ve balkonlarda tercih edilen bitki merdivenlerinin dekorasyonunun öne çıkarılmasında da etkili sonuçlar alınmasını sağlar. 

Bahçe ve dış mekân aydınlatma ürünleri balkon ışıklandırma ihtiyaçları için de tercih edilebilir. Özellikle bahçe duvar aydınlatma ürünleri olarak kullanılan aplik lamba modelleri farklı dış mekânlarda hem dekorasyonu destekler hem de keyifli bir aydınlatma yapılmasına yardımcı olur. Bahçe ve balkon aplik lamba modelleri evlerin girişlerini ve giriş kapılarının etrafını aydınlatmak için de kullanılabilir. 

Vivense’nin geniş ürün yelpazesi sayesinde bahçe, balkon ve dış mekân için üretilen bahçe duvar lambası ve LED aydınlatma gibi çok sayıdaki ürünü kolayca inceleyebilir, ihtiyaçlarınız ve beğenileriniz doğrultusunda yapacağınız seçimlerle kendiniz ve sevdikleriniz için daha güvenli ve keyifli bir alan yaratabilirsiniz. Bahçe ve dış mekân aydınlatmasının yanı sıra bahçe dekorasyonunu tamamlayacak, aydınlatma ürünleriyle birlikte hoş bir ahenk yakalayacak bahçe aksesuarlarını da Vivense’nin avantajlı dünyasında bulabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL