FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Evinizin sıcak atmosferini gelen ziyaretçilere göstermek için sadece oturma odası ve yemek odası mobilyaları yeterli olmayabilir. Son zamanlarda popüler kültürün de etkisiyle antre hol mobilyaları, kendisini göstermeye başlamıştır. Her zaman ilk karşılaşmada gülümseyen bir suratın, daha olumlu ve sıcak etkiler yarattığı bilinir. Evinizde de ilk karşılaşma için sıcak bir gülümsemeyi antre mobilyaları ile sağlayabilirsiniz.
Misafirlerinize gel çağrısı yapan hol giriş mobilyaları, Vivense'nin Antre kategorisinde bulunmaktadır, göz atabilir ve inceleyebilirsiniz. Mobilyalar kadar sıcak olan kategori, sizi gülümsetecek seçeneklerle karşılamaktadır. Yüzlerce portmanto ve ayakkabılık, dresuarlar ve olmazsa olmaz aynalar birer tasarım harikası olarak sizlere merhaba demektedir.

Antre Hol Mobilyaları Modelleri

Tasarımcıların sanatsallığını konuşturduğu ince dekorlu, antre mobilya modelleri Vivense'de uygun fırsatlarla sunulmaktadır. İnsanın içini açan ve sıcak bir karşılama sunan modeller arasından evinize yakışanı seçebilirsiniz. Küçük veya büyük bir hole sahip olmanız farketmeksizin, her türlü genişlikteki ve fiyat aralığındaki ürünlerle evinizi ısıtın!

En Şık Antre Mobilya Tasarımları

Şık tasarımlarda gözü olanlar için antre mobilya tasarımları; triplex, çok amaçlı açık raflı, aynalı, düşer kapaklı, çekmeceli, menteşe kapaklı, sürgü kapaklı ve çizme raflı gibi birçok genişletilmiş portmanto ve ayakkabılıklarla bezenmiştir.
Dresuarlar için de hol mobilya tasarımlarının, sıradışı ve cazibeli duruşundan bahsedilebilir. Salon aksesuarları arasındaki ince ama önemli detayı oluşturan bu parçalar, yaşam tarzınıza ve stilinize uygun çizgiler içermektedir. Aynalı ya da aynasız seçeneklerini değerlendirebilir, evinize her girdiğinizde daha ılımlı bir havayı soluyabilirsiniz.
Aynalarsa bir evin, vazgeçilmez aksesuarlarıdır. İnsanın kendini görme isteğinin bir parçası olarak aynalar, sizi karşılayan birisi varmışcasına hayatınızda hareketlilik uyandırır. Eskitme ahşap tasarımlar, dilimli aynalar, halka modeller, timber masif ayna ve segin gibi birçok seçenek arasından ruhunuzun yansımasını bulabilirsiniz.

Antre Mobilya Fiyatları

Diğer birçok mobilya ürünü ve aksesuarı gibi antre mobilya fiyatlarının da en avantajlısı Vivense'dedir. Vivense fırsat ürünleri, üye indirimleri ve ilk alışverişleriniz için kampanyalarla hol mobilya fiyatlarını sizler için daha makul seviyelere indirmektedir. Siz de güzel bir karşılama için hemen Vivense mobilyaları ve aksesuarlarına göz atabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL