FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Özel bir teknoloji vasıtasıyla üretilen ankastre fırın dolapları, mutfaklarınızın daha derli toplu bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Mutfakta size yer kazandıran ve daha geniş bir çalışma alanı sağlayan fırın dolapları ankastre kapaklı modüller sayesinde, fırınlarınızı mutfak içerisinde görünmez bir hale getirebilirsiniz. Fırınlarınız için özel olarak tasarlanmış modüllerle, mutfağınız hem daha temiz hem de daha modern bir görünüm kazanmaktadır. Tasarımlar içerisindeki özel yuvalar ve modüller, mutfaktaki işlemleriniz için bir yardımcı niteliği taşımaktadır. Modern fırın dolapları deyimiyle, ankastre fırın dolaplarının aynı çizgide buluştuğu bu ürünler, ankastre beyaz eşya ürünleriyle ayrılmaz bir bütünlük oluşturmaktadır.
Sadece standart ankastre fırınları için değil, mikrodalga ürünlerinin de ankastre sistemler içerisinde yer edindiğini görebilirsiniz. Mutfağınıza ferah bir görünüş kazandıracak olan ankastre mikrodalga dolaplarıyla, daha düzenli bir mutfak sizin olmaktadır.
Ankastre fırın dolapları size mutfakta zamandan da kazandırmaktadır. Kolay temizlenebilir, mutfak eşyalarınız için yer sıkıntısı yaşamazsınız. Çok amaçlı mutfak dolabı sistemiyle, mutfaktaki birçok işiniz için Vivense ürünleri, kullanıma hazır olarak sizlere teslim edilmektedir.

Ankastre Fırın Dolabı Modelleri


Ankastre fırın dolabı modelleri, modern koleksiyonlarıyla karşınıza çıkmaktadır. Kapalı, çekmeceli veya açık raflı fonksiyonellik özelliklerinden size uygun olan fırın dolabı modelini seçerek mutfağınızda, yeni rüzgarlar estirmeye başlayabilirsiniz. Dayanaklı yapısıyla suntalam veya highgloss malzemeleriyle desteklenmiş ürünler Vivense’de sizleri beklemektedir. Birden çok tekli ve çoklu renk seçeneğiyle siz de en uygun ankastre fırın dolabı modellerine Vivense’den ulaşabilirsiniz. Mutfağınızda yokmuşcasına duran bu dolaplar, dekoratif bir hava da sunmaktadır.
Akıllı sıralama özelliğinden faydalanarak Vivense üzerindeki en yeni ankastre fırın dolapları ve fiyatlarını da görebilirsiniz. Eklenen yeni ürünlerden daha kısa sürede haberdar olur ve ilginizi çeken ürünü daha kısa sürede satın alabilirsiniz.

Ankastre mutfak dolapları o kadar çeşitli ve şık tasarımlar ile üretiliyor ki evinizde o şıklığı taşıma isteği uyandırıyor. Eskitme, Retro stil modeller özellikle göz doldururken yerden yüksek ayak tasarımı ile asil bir tarz uyandıran modeller de çok ilgi görüyor. İki katlı bazen ise üç katlı dolap ve raflar halinde karşımıza çıkan fırın dolapları, yemek takımlarınızı ya da el altında bulunan baharatlıklarınızı kaldırabileceğiniz mekânlar sunuyor size. Fırın dolap modelleri, her istediğiniz de rahatlıkla ulaşabileceğiniz şekilde size yakın bulunurken, fırını indir kaldır derdi yaşamadan üstelik düzeninizi de koruyarak şık bir kullanım sağlıyor. Ankastre mutfak dolabı modelleri ranza modeller ile de çok seviliyor. Çekmeli kapak stili ile modern bir görünüm sunan bu modeller aynı zamanda beş katlı geniş raf bölmeleri ile hem fırınınızı koruyor, saklıyor ve hem de tabak, bardak gibi günlük kullanılan mutfak eşyalarını kolay ulaşılır kılıyor.

Ankastre Fırın Dolapları ve Fiyatları


Ankastre fırın dolabı fiyatları, modüler bir yapıda satıldığı için sizlere daha uygun fiyatlarla gelmektedir. Tam donanım ankastre mutfak olmadığı ve sadece fırınların yapısı için tasarlandığından, ekonomik seçenekler olarak görülmektedir.
Ankastre fırın dolapları ve fiyatlarını azalan ve artan sıralamaya göre filtreleyerek, size en uygun bütçe seçeneğini oluşturan ürünü sepetinize atabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Ankastre ocak dolapları çok şirin mutfak eşyası olarak ev hanımları tarafından çokça seviliyor. Bu eşyalar zarif ve kaliteli olmalarının yanı sıra çok uygun fiyat yelpazeleri ile de dikkatleri çekmektedir. Ankastre mutfak dolabı fiyatları da modelleri gibi ilgi görecek niteliktedir. Son derece uygun fiyat etiketleri ile fırın dolap modelleri kullanımınıza sunulmaktadır. Vivense, avantajlı ödeme koşulları sayesinde alışverişi avantajlı ve güzel kılıyor.

Mini Midi Fırın Dolapları

Evinizin içerisinde her eşyanın bir merkezi ve yeri vardır. Bu sayede düzeni istikrarlı biçimde korursunuz Mini fırın dolapları da mutfak düzeninizi istikrarlı korumak adına üretilmektedir. Mutfak, yemek ihtiyacımızı giderdiğimiz ve bazen misafirlerimizi bile ağırladığımız bir yer olmaktadır o nedenle sürekli temiz ve intizamlı durması mühimdir. Midi fırın dolapları hem raflı, kapaklı ekstra bölmeler ile ek eşya da taşımaya müsaittir. Ekmeklik gibi üst kısmında yer alan aparat tasarımlar sizlere mutfak kullanımında büyük kolaylık sunar. Hem de ankastre fırın dolabı sayesinde fırınınızı her istediğinizde uzanabileceğiniz mesafede bulundurabilirsiniz. Vivense, birbirinden yeni ve farklı tasarımlar ile mutfak kullanımına kolaylık sunan mini midi boyda fırın dolabı çeşitlerini sizlere sunmaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL