FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
4 Ürün
Akıllı sehpalar, modern tarzın vazgeçilmez bir parçası olarak evlerde kendisine yer buluyor. Sadece sehpa olarak değil, farklı özelliklerle de son derece kullanışlı olan akıllı sehpalar,Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense'de onlarca farklı alternatifiyle sizlerle.
Akıllı sehpalar, sürgülü üst yüzeyleri sayesinde yanlara doğru genişleyebilir, açılabilir alt yüzeyleri sayesinde önemli eşyaları sizin için muhafaza edebilir ve ihtiyaçlarına göre boyutlandırılabilir. Tüm bu özellikleriyle bir sehpadan daha fazlasını sunan akıllı sehpalar adeta evlerdeki joker mobilya konumunda.
Akıllı orta sehpalar için Vivense'nin akıllı arama özelliğini de kullanarak akıllı sehpa fiyatlarına göre listeleme yapabilirsiniz.
Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, Türkiye'nin her yerine teslimat özelliği ile mobilya dünyasını ayaklarınıza getiriyor. Akıllı sehpa modelleri ile birlikte dilediğiniz mobilya modeli için online mobilya mağazamızdan sipariş verebilir, tüm ürünlere kapıya teslim sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine Türkiye'nin birçok noktasında bulunan mobilya showroom'lardan da dilediğiniz ürün için sipariş verebilirsiniz. Vivense showroom'larından birisi mutlaka yanınızda.
Akıllı sehpa ve akıllı masa dışında diğer klasik sehpa modelleri için de onlarca farklı alternatif Vivense'de mevcut. İster klasik, ister modern tarza sahip sehpa modelleri ile siz de evinizde istediğiniz tarzı oluşturabilirsiniz. Hayalinizdeki eve ulaşmanın yolu Vivense'den geçiyor. Siz de hayallerinizdeki ev dekorasyonuna onlarca farklı model sunan Vivense ile ulaşabilirsiniz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL