FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Evinizi özgürleştiren Vivense, sizin için özel geliştirdiği yataklı koltuk modellerini Vivense Exclusive kumaşlarının canlı renkleriyle evlerinize şık ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Kimi zaman misafirleriniz kimi zaman kendiniz için yatak olan kanepeler, gündelik yaşamınız için geliştirilmiş en pratik ürünlerdir. Vivense, evinizi özgürleştiren yeni tasarımları ile yataklı kanepe ve yataklı koltuk çözümleri ile ister tv keyfi, isterseniz misafir veya arkadaşlarınız için ekstra yatak imkanı sağlıyor.

Yataklı Kanepe Modelleri

İkili yataklı kanepe ve yataklı tekli koltuk gibi takım halinde satılmayan ürünlerinde de kaliteli kumaş ve tasarımları ile evine küçük dokunuşlar yapmak isteyenlerin beklentilerine cevap veren Vivense ürün kataloğu ve internet sitesini incelemeden yataklı koltuk tercihinize karar vermeyin.

Çift kişilik yataklı kanepe modelleri olan Prada, Kelebek, Retro ve Marküteri modelleri, farklı tasarım ve kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlanan Vivense’nin yatak olan koltuk modelleridir. Prada, birbirinden bağımsız hareket edebilen asimetrik yapıya sahip bu alanda geliştirilmiş en özgün modellerin başında gelir.

İster tekli yataklı koltuk isterseniz çift kişilik yataklı kanepe veya koltuk çözümlerini modern, chesterfield, premium, retro, avangart ve country gibi sınıflarda müşterilerinin beğenisine sunan Vivense, evinizi istediğiniz renk ve modellerle döşemenizi sağlar. Kullanmak istediğiniz alana özel yere yakın ve yerden yüksek koltuk çözümlerini de sunan Vivense’nin yatak olan koltuk ve kanepe modellerini Vivense mağazaları ve internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz, dilerseniz internet üzerinden alışveriş yapabilir ve yeni koltuklarınızın evinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yataklı Kanepe Fiyatları

Yatak olabilen tekli koltuk ve çift kişilik yatak olan kanepe fiyatları için en uygun yataklı ürün fiyatlarını sunan Vivense ev ve yaşam ünitelerinde geliştirdiği ürünlerle müşterilerinin mutluluğunu önemser. Ucuz yataklı kanepe çözümleri ile tek bir koltuk ile odanızı tamamlamak istiyorsanız Vivense’nin sunduğu yaratıcı tasarımlara sahip koltuk modellerine bakmadan karar vermemelisiniz. Tekli olarak satılan yataklı koltuk veya kanepe ürünleri haricinde koltuk takımları arayanlar için yataklı kanepe takımları da sunan Vivense, eviniz için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı amaçlar.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL