Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 850 TL 1.700 TL
Gardrop 4.300 TL 4.300 TL
Başlıklı Karyola 1.720 TL 1.720 TL
Şifonyer 1.500 TL 1.500 TL
Şifonyer Aynası 270 TL 270 TL
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 949 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer + aynasından oluşmaktadır.
Karyola Başlığı MDF malzeme ve kumaş kullanılmıştır.
Karyola Çerçevesi Malzeme, tüm parçalar MDF üzeri cilalıdır. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca korumaya devam edecektir. Sağ ve sol kapaklar bombelidir. .
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Gardırop Malzemesi Gövde Malzemesi, taşıyıcı gövdeler MDF üzeri cilalıdır. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca korumaya devam edecektir. İç kısımlar ise suntalamdır. Sağ ve sol kapaklar bombelidir.
Gardırop Kapak Fonksiyon Menteşe kapaklardan oluşmaktadır.
Komodin Malzemesi Malzeme, taşıyıcı gövde MDF üzeri cilalıdır. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca korumaya devam edecektir. İç kısımlar ise suntalam' dır. Sağ ve sol kapaklar bombelidir.
Şifonyer Malzemesi Malzeme, taşıyıcı gövde MDF üzeri cilalıdır.Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca korumaya devam edecektir. İç kısım ise suntalam'dır. Sağ ve sol kapaklar bombelidir.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.
Ek Bilgiler Takım da ayaklar bilgisayar kontrollü kurutma fırınlarında nem değeri 8 dereceye düşene kadar kurutulmuş masif kayın keresteden üretilmiştir.
Takım da özel parlaklıkta, inci beyazı renk kullanılmıştır.
Baza dahil değildir.
Ek olarak satın alabilirsiniz.Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Gardırop
275 cm
70 cm
222 cm
Karyola
170 cm
220 cm
115 cm
Komodin
60 cm
50 cm
51 cm
Şifonyer
113 cm
55 cm
91 cm
Şifonyer Aynası
90 cm
4 cm
60 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 22-27 Şubat

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.