Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 200 TL 400 TL
Gardırop 3.220 TL 3.220 TL
Karyola 1.230 TL 1.230 TL
Şifonyer-Ayna 1.340 TL 1.340 TL
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 949 TL Takıma Ekle
Baza Sistemi 402 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği; 1 adet gardırop, 1 adet karyola, 1 adet şifonyer + aynası ve 2 adet komodinden oluşmaktadır.
Karyola Başlığı Suntalam malzemeden üretilmiştir. Yuvarlak renkli kısımlar suntalam üzerine deri kaplanarak üretilmiştir.
Karyola Çerçevesi Tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Aydınlatma Özelliği Karyola başlığnda ve şifonyer aynasında led aydınlatma mevcuttur.
Gardırop Malzemesi Tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir. Yuvarlak renkli kısımlar MDF üzerine lake boya ile üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır.
Komodin Malzemesi Tamamı suntalam malzeme ile üretilmiştir.
Şifonyer Malzemesi Tamamı suntalam malzeme ile üretilmiştir.
Baza Malzemesi Tamamı alüminyum metal malzemeden üretilmiştir.
Baza Fonksiyonu Karyola bazalı değildir. İstenirse karyola bazalı olarak üretilebilir.
Baza Tipi Baza kapağı karyola çerçevesine monte edilmiştir.
Baza Özelliği Bazalarda iki adet mukavemetli amortisör ve iki adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır.
Ek Bilgiler Şifonyer boy aynası kapaklıdır. İçerisinde raflar mevcuttur.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Ölçüler

Takimin Parçaları
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Dolap
243 cm
67 cm
216 cm
Karyola
239 cm
212 cm
132 cm
Şifonyer
135 cm
44 cm
176 cm
Komodin
66 cm
46 cm
30 cm

 

 

Video:

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 16-21 Şubat

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.