Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Katlanabilir Akıllı Yatak 1.775 TL 1.775 TL
İç Mimarın Notu
Hem yatak hem konsol, ikisi bir arada! Primer Katlanabilir Akıllı Yatak, küçük alanlara çözüm bulmanın en iyi yolu. Oturma alanında konuklar, çocuk odalarında çocuklar için kullanabilirsiniz. Kapalı haliyle kitaplık ve konsol, açık haliyle standart bir yatak olarak evdeki pek çok ihtiyaca cevap veriyor.
Ürün Açıklaması

* Misafirleriniz geldiğinde onları yatıracak yer bulamıyor musunuz? O zaman konsolunuzu kolayca yatağa çevirin!
* Özel mekanizması sayesinde duvara katlanabilir tek kişilik yatak ve fonksiyonel bir konsolun tüm özelliklerini bir arada sunuyor.
* Ürün sayesinde misafirlerinizi konforsuz bir çekyat yerine 90X190 ölçülerinde konforlu bir yatakta ağırlayabilirsiniz. Üstelik bunun için evinizde yer ayırmanıza hiç gerek yok!
* Kapalı konumdayken yatak modülü 204 x 108 x 38 cm ,üst modülü 203,6 x 37.6 x 26,8 cm ölçülerinde bir konsol, üst modülünde 2 kapaklı depolama alanı ve 4 açık raf bulunur.
* Bu bölümleri kitaplık olarak kullanabileceğiniz gibi dekoratif objeler için de kullanabilirsiniz. Yatak modülü açıldığında derinlik 104 cm ölçüsündedir.
* İç yatak kısmında 90 x 190 cm boyutlarında standart bir yatak kullanabilirsiniz. İç yatak ürün fiyatına dahil değildir.
* AB Standartlarında suntalam hammadde kullanılarak üretilmiştir. Görünür - görünmez tüm kenarlar PVC malzeme ile bantlanmıştır.
* Mekanizmaları %100 yerli üretimdir ve ortalama kullanım ömrü 15 yıldır. Bu süre kullanım sıklığına göre uzayabilir.
* Ürünü oturma odanız yada salonunuzda ek yatak, misafir yatağı olarak değerlendirebilirsiniz. Eğer küçük bir çocuk odanız varsa çocuklarınız için odayı genişletecek bir çözüm olarak da kullanabilirsiniz.
* Ürünün daha güvenli kullanılması adına duvar bağlantısı yapılması tavsiye edilmektedir.

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 12-15 Şubat

Montaj: Kurulum müşteriye aittir.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.