Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 314 TL 628 TL
Dolap 2.512 TL 2.512 TL
Şifonyer-Ayna 1.021 TL 1.021 TL
Bazalı Karyola 1.029 TL 1.029 TL
5 Çekmeceli Çamaşırlık 638 TL Takıma Ekle
Dolap (270cm) 2.933 TL Takıma Ekle
Bazalı Karyola (120lik) 878 TL Takıma Ekle
Bazalı Karyola (180lik) 1.131 TL Takıma Ekle
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 949 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer+aynadan oluşmaktadır. Çamaşırlıklar ve puf fiyata dahil değildir.
Karyola Başlığı Karyola başlığının tamamı açık ceviz suntalam malzemeden üretilmiştir. Üzerinde 2 adet krem deri kaplı pano kullanılmıştır. 
Karyola Çerçevesi Karyola çerçevesinin tamamı açık ceviz suntalam malzemeden üretilmiştir. 
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur.
Gardırop Malzemesi Kapakların biri ayna diğeri ise krem high gloss ile kaplanmıştır. Gövde krem parlak suntalamdır. Kapaklarda stoplayıcı bulunmaktadır.
Gardırop Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Dolap içinde pantolonluk mevcuttur.
Komodin Malzemesi Komodinin ön yüzeylerinin tamamı MDF malzeme üzeri krem high gloss'dur. Gövde açık ceviz suntalamdır. Üst tablası kayarak açılabilmektedir. Çekmecelerde yavaş kapanma özelliği vardır.
Şifonyer Malzemesi Şifonyerin ön yüzeylerinin tamamı MDF malzeme üzeri krem high gloss'dur. Gövde açık ceviz suntalamdır. Yan tarafa açılabilen ek modülü sayesinde makyaj masasına dönüşebilir. Çekmece ve kapaklarda yavaş kapanma özelliği vardır.
Baza Fonksiyonu Baza karyolaya çerçevesine monte edilmiştir. Çift amortisörlü ve kilitlidir. 
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Ölçüler

Takımın Parçaları
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
 
Gardırop
245 cm
66 cm
240 cm
Karyola
168 cm
209 cm
102 cm
Şifonyer
133 cm
47 cm
80 cm
Komodin
60 cm
46 cm
97 cm

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 27 Aralık-01 Ocak

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.