Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 699 TL 1.398 TL
Gardırop 3.540 TL 3.540 TL
Karyola 1.668 TL 1.668 TL
Şifonyer 1.614 TL 1.614 TL
Şifonyer Aynası 269 TL 269 TL
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 949 TL Takıma Ekle
Bench 452 TL Takıma Ekle
İç Mimarın Notu
Fransız kır yaşamının ruhunu yansıtan “County Yatak Odası Takımı” provence tarzın tüm detaylarını evlerin en özel mekanına taşıyor… Sade ama bir o kadar şık ve doğallıktan ödün vermeden… Tabiatın tek saf rengi beyazın hakim olduğu yatak odası, estetik görünümü ile birlikte konforlu bir gece vaat ederken, fonksiyonlu ve geniş kullanım alanları ile son derece işlevsel. Günümüzün yükselen mobilya trendi “eskitme” nin en ince işçiliği ile tasarlanan takım, üzerindeki zarif kabartma detayları, yine patine edilmiş rustik demir kulpları, pastel renklerde çiçek desenli pufu ile bir tablo güzelliğinde… Mobilya sanayinin en dirençli malzeme ve tekniği ile üretilen takım, uzun yıllar sizinle olmaya aday…
Ürün Açıklaması

Country Yatakodası Takımı 

Takım içeriği; 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 2 adet Komodin, 1 adet Şifonyer ve şifonyer aynasından oluşmaktadır.
Dilerseniz takıma karyola ayak ucu pufunu ekleyebilirsiniz.
Tamamı MDF tabladan üretilmiştir. Tabla üzerine Beyaz eskitme patine cila uygulanmıştır. El ile eskitme görüntüsü verilmiştir. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca koruyamaya devam edecektir.
Kulp: Eskitme görünümlü dökme demirdir.
Ürünün tüm montaj ekipmanları Alman menşeili Hettich firmasının üretimidir.
Tüm kapak menteşe ve çekmece ray sistemlerinde yavaşlatma mekanizmaları vardır.
Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Karyola bazasızdır.

Ölçüler

Takimin Parçalari
Genislik
Derinlik
Yükseklik
Gardırop
250 cm
65 cm
221 cm
Puf
133 cm
44 cm
48 cm
Sifonyer
110 cm
50cm
90 cm
Komodin
50 cm
50 cm
60 cm
Karyola
171cm
208 cm
142 cm

 

 

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 27 Şubat-02 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.