FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
13 Ürün

Cam sehpalar, camın şeffaf ve şık görünümünü taşıyan mobilya ürünleridir. Sehpalar, adeta oturma salonlarının olmazsa olmazlarıdır. Dekoratif bir amaç taşımaktan öte; işlevselliğiyle ön plana çıkan sehpalar, üzerindeki tablalarla dikkat çekmektedir. Bu tablaları ayakta tutmak ve desteklemek içinse 3 veya 4 ayaktan oluşan bacaklar bulunmaktadır. İngilizce’deki adıyla coffee table olarak anılan sehpalara gösterilen ilgiyse öyle yabana atılır cinsten değildir.

Oturma odanızın baş köşesinde yer edinmiş bu “küçük masa”lar, aslında misafir ağırlama sanatının en önemli parçalarıdır. Misafirlere yapılan ikramlarda, cam orta sehpalar veya özel işlemelerle süslenmiş sehpalar ortaya çıkarılmazsa tam bir görkemin sağlandığı söylenemez.

Cam Orta Sehpalar

Cam sehpa modelleri ise misafirleri ağırlamanın en ağır ve içten yollarından sayılabilir. Vivense’deki cam zigon sehpalar, cam orta sehpa modelleri ve cam zigon sehpa modelleri ile siz de hoş bir ağırlamayı bu ürünlerle daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Oturma odasının ağırlığını da ortaya koyan bu ürünlerdir.

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte sehpalar, sadece üç ayak ve bir tabladan oluşmaktan ziyade daha kullanışlı ve gösterişli bir hale bürünmüştür. Akıllı sehpalar, hayatı daha kolay bir hale getiren tasarım ürünleri olmuştur. Cam sehpalarsa daha çok saf, berrak ve doğal bir çağdaş olmuştur.

Cam Sehpa Modelleri

Ancona cam orta sehpa, Claro cam zigon sehpa füme modeli, latina cam orta sehpa modelleri, elips cam sehpa modelleri ile sıradışılığın sınırlarını zorlayan Beetle, Mustang, Sekiz Sehpa ve Flower modelleri gibi farklı çizgilerin benimsendiği cam sehpalara yine Vivense ev sahipliği yapmaktadır.

Cam Sehpa Fiyatları

Cam sehpa fiyatları konusunda size özel fırsatları ise Vivense sağlar. Her zaman en uygun fiyatın, en özel tasarımla buluştuğu adres olarak anılan Vivense, cam orta sehpa modelleri ve fiyatlarını listeleyebileceğiniz akıllı sıralama modülüyle işinizi kolaylaştırmaktadır.

Cam sehpalar ve fiyatları hakkında hızlıca fikir sahibi olmak ve ürün satın almak için oturma odası kategorisi üzerinden dilediğiniz seçeneğe hızlıca ulaşabilirsiniz. Cam sehpa modelleri ve fiyatları arasından yüzlerce seçenek sizler için oluşturulmuştur.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL