Öne Çıkan Özellikler
Ürün Açıklaması
Kumaş İçeriği Ürün gövdesinde kullanılan Daisy serisi kumaşlarda %67 Pamuk, %17 Polyester,%16 Akrilik içerik bulunur. Oturma minderi ve kırlentlerde Erin serisi kumaş kullanılmıştır ve %20 Akrilik,%80 Pamuk içeriğine sahiptir.
Kumaş Özelliği Dokuma kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakımı Kılıfların temizliği ek görsellerde bulunan yıkama talimatlarına uygun olarak yapılmalıdır
Kartela Ürünün ana gövdesinde Daisy 5155, oturum minderinde Erin 5172 kodlu kumaşlar kullanılmıştır. Diğer renk seçenekleri ek görsellerde yer almaktadır.
Fonksiyonellik Ürün tamamen kılıflıdır.
İskelet Malzemesi Ürünün iskeletinde huş kontra, kavak kontra ve masif köknar kullanılmıştır.
Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.
Oturum Minderi Malzemesi 35 dansite HR sünger üzerine kuş tüyü sünger kullanılmıştır.
Ayak Malzemesi Ayaklar metal malzemedir. Diğer ayak ve renk seçeneklerini ek görsellerden inceleyebilirsiniz.
Demonte Parçalar Ayaklar ve kılıflar demonte gönderilmektedir.
Ek Bilgiler • Sunflower kanepe tamamen kılıflıdır ve ek kılıf satınalması gerçekleştirebilirsiniz. Kılıfları evinizde kolaylıkla değiştirebilir ve yıkama talimatlarına uygun olacak şekilde temizleyebilirsiniz.
• Ayakları nemli, temiz bir bezle siliniz. Kimyasal kullanmayınız.
• Ürün size ana gövde, ayaklar ve kılıf olmak üzere 3 paket halinde gelecektir. Ürünü teslim alırken paket sayısına dikkat ederek teslim alınız.
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 23-28 Şubat

Montaj: Kurulum müşteriye aittir.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Ürün Boyutları Genişlik Derinlik Yükseklik
226 cm 88 cm 72 cm
Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.