FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Malzeme
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
  • TL
38 Ürün
+2
Ölçü Seçenekleri
+14
Desen Seçenekleri
+3
Takım İçeriği Seçenekleri

Dış mekânlarda konforlu zaman geçirmek ve bahçe dekorasyonunu iyileştirmek isteyenlerin favori seçimleri ile tanışın: bahçe masa sandalyesi takımı modelleri. Bahçe masa sandalye ayrı ayrı satılabilmekle birlikte karar verme sürecini hızlandırmak isteyenler bahçe masa sandalye takımı alternatiflerine yönelebiliyor. Bahçelerin ve/veya balkonların alanları kadar bu mekânlarda yaratılmak istenen ambiyans da seçimleri etkileyebiliyor. 

Küçük balkonlardan geniş bahçelere dek birçok farklı mekânda kullanılmak üzere çeşitlenen bahçe masa ve sandalyesine rastlamak mümkün. Tekli, ikili ve dörtlü takım hâlinde satışa sunulan bahçe masa sandalyeleri farklı materyallerden üretilebiliyor. Materyaller arasındaki yapısal farklılık hem ürünlerin dayanıklı olduğu iklim koşullarını hem kullanım alanlarını hem de kullanım sürelerini etkileyebiliyor.

Plastik bahçe sandalyesi çeşitleri hafiflikleri, dayanıklılıkları, kolay temizlenmeleri ve farklı iklim koşullarında kullanılabilmeleri gibi nedenlerle her daim popülerliğini koruyor. Kalite beklentisine yanıt verirken fiyat performans dengesini kullanıcıların lehine çeviren plastik bahçe masa sandalyesi modelleri açık balkonlarda da sıklıkla tercih ediliyor. Bahçe sandalyesi seçimi sırasında plastik materyalden üretilmiş modellere öncelik verildiğinde birçok farklı renk alternatifi ile buluşmak mümkün oluyor. 

Son yıllarda dekorasyonda metal malzemenin kullanımı giderek artıyor. Salondan mutfağa, çalışma odalarından dış mekânlara dek çeşitli alanlarda metalden tasarlanan ürünler tercih edilebiliyor. Metal bahçe masa sandalyesi arayışında olanlar da bu popülerliğin bir sonucu olarak farklı modellerle buluşabiliyor. Metal bahçe masa sandalyesi çeşitleri dayanıklılıkları, şık görünümleri, hafiflikleri ve kolay temizlenebilmeleri ile öne çıkıyor.

Ahşap, plastik, metal veya rattan… Dayanıklı ve kaliteli materyallerden üretilen bahçe takımları Vivense’de uygun fiyatlarla sunuluyor. Konforu maksimize eden bahçe salıncakları ve şezlong modelleri arasından da seçim yapabileceğiniz Vivense’de herkes kendi beklentilerine yanıt veren balkon ve bahçe mobilyaları ile buluşabiliyor. 

Bahçenize Rahatlık ve Şıklık Katın: Bahçe Masa Sandalye Takımları

Rahatlık beklentisini karşılarken bahçelerde şık bir görünüm elde edilmesini sağlayan bahçe masa sandalye takımları her evde kendine yer buluyor. Tasarımı doğrultusunda mutfaklarda da kullanılabilen bahçe masa sandalye takımı, en fazla çeşitlilikle sunulan ürün gruplarından biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Bahçe masa sandalye takımları incelendiğinde bahçe sandalyeleri ve bahçe koltukları ile hem sehpaların hem de masaların kombinlenebildiği gözlemlenebiliyor. Sahip olunan alan ve oluşturulmak istenen ambiyans doğrultusunda kişisel tercihler yapabilmeyi sağlayan bu çeşitlilik tasarımlar kadar malzemelerden de kaynaklanıyor.

Son yıllarda banklı bahçe mobilyaları alan tasarrufu sağlamaları ve geniş oturma alanı sunmaları gibi özellikleri ile beğenilerin odağında yer alıyor. Bahçe koltuklarının ve sandalyelerinin yanı sıra banklı olarak sunulan takımlar en kalabalık ailelerin ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor. 

Bahçe masa sandalye takımları renkleri ile de bahçelere hayat katıyor. Zamansız tercih yapmak isteyenler için beyaz ve krem tonları popülerliğini korumakla birlikte gri, mavi, kahverengi, siyah, ceviz renklerinin dekorasyona sunduğu katkı göz ardı edilemiyor. Renkten malzemeye, kapsamdan tasarıma birçok alternatifle sunulan bahçe masa sandalye takımları arasından seçim yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Böylelikle beklentiler eksiksiz olarak karşılanabiliyor.

Bahçe Masa Sandalye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe masa sandalye ihtiyacı olanlar bu ihtiyaçlarını ayrı ayrı ya da takım olarak sunulan ürünlerle karşılayabilirler. Yapılan tercihlerden maksimum verim elde edilmesi adına dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

Ölçü

Bahçe ve balkon gibi açık havanın keyfinin sürülebildiği alanlarda konforlu bir deneyim yaşatacak oturma alanlarına ihtiyaç duyulur. Balkon masa ve sandalyeleri bu ihtiyacın eksiksiz şekilde karşılanması amacıyla farklı ölçülerde üretilir. Bahçenin ve/veya balkonun alanına uygun seçim yapıldığında ferah bir dekorasyon elde edilebilir. Bu nedenle karar aşamasında öncelikle ürünlerin ölçülerinin değerlendirilmesi tavsiye edilir.

Çok büyük ya da çok küçük ölçülere sahip ürünler ne konfor beklentisini karşılayabilir ne de şık bir dekorasyon oluşturmayı sağlayabilir. Sandalyelerin ve masaların ölçülerinin ayrı ayrı değerlendirilmesi bu nedenle önemli bir gereklilik hâline gelir. Ölçü değerlendirilirken bahçe sandalyesi ve masası için farklı alternatiflerin bulunduğu da unutulmamalıdır. Katlanabilir sandalyeler, şık bistro balkon seti modelleri ve piknik masaları şıklıkla fonksiyonelliği bir arada yaşatır.

Malzeme

Bahçe masa sandalyeleri farklı materyallerden üretilir: Plastik, metal, alüminyum, rattan ve ahşap bu ürün gruplarında en sık kullanılan malzemeler arasında yer alır. Ürün satın alırken ürünlerin hangi mevsimlerde kullanılacağı, sık temizlenmesi gerekip gerekmeyeceği, ne süre ile kullanımlarının hedeflendiği gibi unsurlar malzeme seçimini etkileyecektir.

Örneğin plastik bahçe masa sandalyesi kolay temizlenebilmesi ve tüm hava koşullarına uygunluğu nedeniyle en çok tercih edilenlerden biridir. Aynı şekilde metal ürünler şıklıkları ve dayanıklılıkları ile öne çıkar. Ahşaptan imal edilen ürün grupları da dayanıklılıkları ve kaliteleri ile klasikler arasında yer alır. Beklentiler değerlendirilerek ihtiyaç duyulan malzeme rahatlıkla belirlenebilir.

Konfor Beklentisi

Açık havada uzun saatler oturmayı isteyenler için seçilen masa sandalye takımlarının rahat olması önceliklidir. Bu kapsamda minderli bahçe masa sandalyesi tercihi önemli bir avantaj sunabilir. 

Ürünler doğrudan minderli olarak sunulabileceği gibi minderlerin ayrı satın alınması da mümkündür. Böylece kişisel beğenilere göre özgürce seçim yapılabilir ve daha sonra rahatlığı artıran minder modelleri satın alınabilir. 

Tüm bunların dışında ürünlerin tasarımının ve kullanım amacının da satın alma kararı verirken değerlendirilmesi gerekir. Bahçelerde ve balkonlarda hangi dekorasyon stilinin hâkim olması isteniyorsa o stilde tasarlanmış ürünler önceliklendirilmelidir. 

Her Bütçeye Uygun Bahçe Masa Sandalye Takımları

Dayanıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı bahçe masa sandalye takımları Vivense’de geniş bir çeşitlilikle beğeninize sunuluyor. Plastikten ahşaba, rattandan metale hem şık hem de mekânların ruhunu canlandıran bahçe masa sandalye takımları renk, tasarım ve ölçü bazında farklılaşıyor.

Açık havanın keyfini doyasıya yaşamak isteyen herkes beğenilerine, ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun bahçe masa sandalye takımı modellerine Vivense ayrıcalıklarından yararlanarak erişebiliyor. Hamak ve salıncak modelleri, divan çeşitleri, kamp sandalyeleri ve bistro balkon setleri ile bahçe dekorasyonunu iyileştirmek isteyenler Vivense’de tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Bahçenizi Keyifli Bir Yaşam Alanına Dönüştürün

Özellikle bahar ve yaz aylarında keyifli zaman geçirmek, günün yorgunluğunu atmak ve misafirleri açık havada ağırlamak için bahçe ve balkon gibisi yok. Bahçe ve balkon dekorasyonu fonksiyonellik ve estetik gözetilerek yapıldığında muhteşem bir ambiyansla buluşmak kolaylaşıyor. 

Hamaklarla, bahçe koltuklarıyla, sandalye ve masalarla konforun maksimize edilebildiği bu alanların dekorasyonunu desteklemek için aydınlatma armatürlerinin kullanılması ile muhteşem sonuçlar elde edilebiliyor. Açık alanlarda katmanlandırılan aydınlatma ile hem hoş bir atmosfer oluşturulabiliyor hem de dekorasyon göz alıcı bir etki ile iyileştirilebiliyor.

Bahçeniz için En Uygun Bahçe Masa Sandalye Takımı

Bahçenizde geçirdiğiniz zaman boyunca rahat bir deneyim yaşamak isterseniz siz de bahçe masa sandalye takımları arasından hemen seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz ahşabın sıcaklığı ile beğenilerinizin doğallığını yansıtabilir dilerseniz son dönemlerin popüler materyallerinden olan rattan ile ince zevkinizi gözler önüne serebilirsiniz.

Amacınız ne olursa olsun beğenilerinizi somutlaştıran bahçe mobilyalarını Vivense’de bulabilirsiniz. Yıl boyu uygun fiyatlar sunan Vivense’nin mobil uygulamasını indirerek bahçeniz için alışveriş yapmadan önce hedeflediğiniz dekorasyon stilinin nasıl görüneceğini öğrenebilirsiniz. Vivense İçMimarGPT modülünü kullanarak yaşam alanlarınızı anında dönüştürebilirsiniz!

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.