FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
6 Ürün

Zebra perdeler, yoğun güneş alan odalarda oldukça kullanışlı olabilmektedir. Adını üzerinde ara ara bulunan ince katmanlardan alan zebra stor, bu ince katmanlar aracılığıyla bir miktar ışığın içeri süzülmesini sağlar. Mutfak veya yatak odası gibi odalarda sıklıkla kullanılan zebra stor perde, özellikle güneşi doğrudan alan odaları gün içinde de kullanılabilir kılmaktadır. Stor perdeden farklı olarak zebra storlar güneşi tam olarak kesmez ve içeriyi aydınlatacak miktarda ışığın içeriye süzülmesine izin verir. İçeriyi aydınlatacak ama ev halkını rahatsız etmeyecek miktarda ışığın içeriye süzülmesini sağlayan zebra perde modelleri özellikle yaz aylarında ve sıcak şehirlerde oldukça kullanışlı bir hale gelmektedir.

Zebra perde mutfak için çoğunlukla tercih edilen bir perde çeşidiyken genellikle, hazır zebra perde ve çiçekli zebra perde modelleri mutfakta tercih edilir. Bunun yanı sıra mutfak için çoğunlukla açık tonlarda ışığı yansıtacak renkler tercih edilir. Çocuk odası zebra perde modellerinde ise çoğunlukla canlı renkler tercih edilir. Birbirinden farklı zebra perde çeşitleri bulunabilmekle beraber çocuk odaları için genellikle çizgi film karakteri baskılı zebra perde tercih edilir. Zebra stor perde fiyatları modeline, boyutuna ve materyaline göre farklılık göstermekle beraber en uygun ve en ucuz zebra perde, Vivense'nin geniş seçenek yelpazesi arasından rahatlıkla seçilebilir.

Vivense'nin gelişmiş arama motoru sayesinde zebra perdeleri özelliklerine göre sıralayabilir ve seçim işleminizi kolaylaştırabilirsiniz. Zebra perde modelleri arasından bütçenize ve zevkinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Seçtiğiniz modeli internetten evinize doğrudan sipariş edebilir veya Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunan Vivense Showroom'larını ziyaret ederek yakından inceleyebilirsiniz. Vivense ile hayalinizdeki eve kavuşun, siz de Vivense'ye gelin ve farkı yaşayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL